Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Adrian Octavian (Bine V-am Gasit)
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AdrianoGalati
Membru
Membru



Data inscrierii: 23/Iul/2013
Mesaje: 2
Locatie: galati

MesajTrimis: Mar Iul 23, 2013 5:05 pm    Titlul subiectului: Adrian Octavian (Bine V-am Gasit) Raspunde cu citat (quote)

salutare tuturor.. Ma numesc Adrian (Adi), sunt din galati, 22 de ani proaspat impliniti, 85 kg, si fac sala de 7 luni... Am fost extreme de gras la inceput pana cand am inceput sa gafai foarte tare cand ma legam la sireturi si atunci am zis GATA SLABIRE SI MASA MUSCULARA. in 7 luni va arat rezultatele... prin poze




eu sunt cel din mijloc ^^^...dupa care poza cu startul procesului de slabire..





dupa 3-4 luni de sala... ^^^










Si acum, poze facute sapt trecuta ^^^... intre timp am castigat si locul 2 la impins la piept cu greutate proprie, competitie pe plan local (judet), la categoria grea 90 kg,
dar avand 85 de kg, am impins cu 85.




BINE V-AM GASIT DRAGI COLEGI happy.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iul 23, 2013 6:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bun venit pe forum si ne bucuram sa te avem printre noi happy Orice persoana care iubeste sportul si in special culturismul, este bine venit printre noi happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdrianoGalati
Membru
Membru



Data inscrierii: 23/Iul/2013
Mesaje: 2
Locatie: galati

MesajTrimis: Mar Iul 23, 2013 7:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumesc frumos happy.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate