Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Animal Cuts...
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
hopehope
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Iun/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Sam Iun 16, 2012 10:37 am    Titlul subiectului: Animal Cuts... Raspunde cu citat (quote)

Buna. Am 17 ani 1m 77 si 65 de kg... mai am umpic de burta si grasime pe corp si ieri am cumparat Animal Cuts pentru a slabi cat mai rapid , bine inteles cu o dieta si sport. Am luat ieri un pliculet pe la 6 seara nu am avut nimic. Azi dimineata inainte de a merge la sala am luat unu am mancat un iaurt dietetic si am plecat inspre sala. Am inceput sa fug pe banda dupa 4 minute incep sa ametesc... nu i-am dat importanta , dupa 10 din ce in ce mai tare o ameteala si o senzatie de rau. Precizez ca nu am nici o boala la inima sau etc. Oare e din cauza ca nu am mancat nimic?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Iun 16, 2012 11:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sigur din cauza ca n-ai mancat nimic, incearca sa mananci ceva dimineata si plicul sa-l iei dupa vreo o ora jumate dupa ce ai mancat, un iaurt ii egal cu zero mai ales ca era si dietetic.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
hopehope
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Iun/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Sam Iun 16, 2012 11:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ok multumesc. O sa mai continui 4-5 zile cu el, daca tot asa ma simt nu o sa mai iau. Oricum efectele termogenice is foarte bune. Deci functioneaza.. numa problema o fost ameteala


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Iun 17, 2012 11:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca sa mananci niste piept de pui cu orez inainte de sala sau cartofi




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate