Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Arnold Classic 2012
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 8:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alina Popa locul 3 ,desi dupa cite am vazut merita cel putin 2..felicitari a aratat senzational





Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 8:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca nu va merge streamul de pe bodybuilding.com puteti si pe gasparitv sa va uitati...ala parca merge ceva mai bine...deseara pe la 9 cred incepe finala barbatilor dupa calculele mele..sper ca n-am gresit


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
powerhuni
Moderator
Moderator



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 225
Locatie: Miercurea Ciuc

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 9:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

semifinale categoria grea amatori

Dani Si Alexey Shabunya se bat pentru locul 1.



























Sincer mie mi se pare ca russul are umeri pompati cu shinthol






Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

din spate rusul e foarte bun...ca si densitate si detaliere a spatelui..de umeri nu stiu ce sa zic..par cam ireali de rotunzi ce e drept...toth are talia cam mare proportional cu restul trunchiului..oblicii sint cam lati...dar e f bine definit




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e mai echilibrat mai bine proportionat si cel mai bine definit daniel toth..shabunya e cam deshirat pt ca este cam inalt..femuralii si gambele sint slabe..e si cam apos


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.gasparinutrition.com/gasparitv/Default.aspx?pVideo=120


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Clasament fete:
1. Yaxeni Oriquen-Garcia
2. Debi Laszewski
3. Alina Popa
4. Cathy LeFrancois
5. Kim Buck
6. Brigita Brezovac
7. Alevtina Goroshinskaya
8. Maria Rita Bello
9. Kim Perez
10. Monique Jones
11. Zoa Linsey
12. Maria Segura
13. Tina Chandler
14. Geraldine Morgan



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alina Popa









Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jackzorn
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Feb/2012
Mesaje: 74
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 11:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

wow ce forma, pe plan mondial ce realizari a avut pana acum?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
powerhuni
Moderator
Moderator



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 225
Locatie: Miercurea Ciuc

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 4:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Forma superba, mie imi place foarte mult de ea desi nu porea urmaresc concursuri de culturism feminim.
Realizari dde pana acum:
2011 Ms International - 3rd
2010 Ms International - 8th
2008 IFBB Worlds Santa Susanna, first heavyweight & overall
2007 NABBA Miss Universe, Miss Physique class
2006 1st place Grand Prix Due Torri, Bologna, Italy
2005 5th place Women’s European Championship, Yalta, Ukraine
2005 second place Mixed Pairs European Championship with Angelo Alexa
2004 second place IFBB European Championship, heavyweight in Tavira, Portugal-2003 first place National Championship, middleweight


Deci a castigat NABBA Mr Univers, IFBB campionat european si Concursul Grand Prix Due Torri ce este cunoscut ca cel mai tare concurs unde concurenta de obicei este peste mondiale IFBB.





Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 10:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok..dupa predjuging...Branch e clar locul intii , dupa cum am prevazut...cel mai probabil locul doi wolf..locul trei se pare centopani desi mie personal beyeke imi place mai mult...locul 4 probabil beyeke ..eu il vad mult mai bun decit dexter, care probabil va fi 5..iar 6 f posibil ben pakulski care a venit fff bine pregatit si daca nu ar avea problemele sale structurale ar fi mai sus...in rest brandon curry arata bine dar mai are mult pina sa isi atinga potentialul ,fouad abiad arata de asemeni bine,dar din pacate pt el restul sint ff buni...in rest kefalianos si correa sint prea micuti pt a fi aici, locul lor e la 202...ben white e si el prea mic pt un razboi asa de mare iar badell s-a grabit cu revenirea..picioarele sale sint penibile..mathias bonhof are un tren superior bun dar picioarele sale , am inteles cu probleme medicale nu au ce cauta la un concurs de asemena anvergura


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danygym
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Sep/2011
Mesaje: 26
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 11:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

felicitari Alinei 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan89
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Feb/2012
Mesaje: 34
Locatie: LIPOVA

MesajTrimis: Sam Mar 03, 2012 11:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ShaDoZ a scris:
Alina Popa locul 3 ,desi dupa cite am vazut merita cel putin 2..felicitari a aratat senzational





la forma pe care a avuto merita 1 insa ma gandesc ca este al doilea concurs la arndold si trebuia sa dea la americani, sta e .! anu viitor 1 happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2012 5:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Castigatorul este Branch Warren
2 Dennis Wolf
3 Evan Centopani
4 Ben Pakulski
5 Dexter Jackson
6 Lionel Beyeke



Branch Warren castigatorul a tot ce se poate - PREMIUL ,,MOST MUSCULAR" , ,BEST POSER" SI ARNOLD CLASSIC 2012 PRO si asta dupa ce acum cateva luni a suferit o operatie la genunchi.. un adevarat luptator !

Sonia Gonzales castigatoarea premiului Arnold Classic 2012 Bikini international.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2012 6:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

iata filmuletul cu pozarile individuale de la pre-judging
http://www.musculardevelopment.com/contests/12-arnold-classic/4067-bodybuilding-prejudging-indiviudual-posing-video.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4  Urmatoare
Pagina 2 din 4
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate