Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Bolo Yeung
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 23, 2012 11:54 am    Titlul subiectului: Bolo Yeung Raspunde cu citat (quote)

Bolo Yeoung la 74 de ani



pt cei c enu stiu, Bolo Yeung a jucat impreuna cu Bruce Lee, si in multe alte filme cu arte martiale, este un cunoscut practicant de culturism , fiind presedintele federatiei de culturism din Hong Kong



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 23, 2012 4:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

prea tare tipu asta, mi-a placut la nebunie cum arata in Bloodsport sau Double Impact, filmele copilariei mele big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
audigy
Membru
Membru



Data inscrierii: 25/Mar/2012
Mesaje: 82
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 23, 2012 8:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesanta miscarea aia de rotatie pentru antebrate, am s-o incerc si eu. Pana acuma faceam doar flexii din diferite unghiuri pentru antebrate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2012 6:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

exact audigy...dpdv culturistic..aia e cea mai interesanta chestie pe care am remarcat-o in filmulet..eu faceam ocazional asa ceva dar la cabluri pt ca iti ofera mai multa tensiune ..iar cu gantera poate sa iti balangane gantera la capetele miscarii..dar e excelent exercitiul...apropo ...ce antebrate nesimtite are...si din nou ce imi place..ce ar trebui s abage multi la cap..cind explica principiul ce ar trebui sa fie temelia antrenamentelor..trebuie sa te antrenezi inteligent..nu sa tragi zilnic ca maniacu aiurea de fiare




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2012 9:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu prea "arata" de 74 de ani happy ... Anyway, mi-au placut filmele in care a jucat Bolo Yeung ...




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2012 9:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in tinerete a fost MR.Hong Kong, a facut haltere, este cred si presedintele federatiei din Taipei, iar baiatul sau David Yeung a concurat cu succes la culturism, este un om modest, bun prieten cu bruce lee in trecut, care face zilnic 2 ore de antrenament la sala urmat de antrenamentul specific de Tai Chi


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate