Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Branch Warren
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Culturisti -> Culturisti straini


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 8:46 pm    Titlul subiectului: Branch Warren Raspunde cu citat (quote)

Palmares :
2011
Arnold Classic - I m-ce
2010:
Arnold Classic − III m-ce
Mr. Olympia − III m-ce
2009:
Arnold Classic − III m-ce
Mr. Olympia − II m-ce
2008:
Arnold Classic − IV m-ce
2007:
Arnold Classic − VII m-ce
NewYork Pro Championships − I m-ce
2006:
Arnold Classic − II m-ce
San Francisco Pro Invitational − II m-ce
Grand Prix Australia − V m-ce
Mr. Olympia − XII m-ce
2005:
Mr Olympia − VIII m-ce
Charlotte Pro Championships − I m-ce
Europa Supershow − I m-ce
2004:
Night of Champions − VIII m-ce
Show of Strength Pro Championship − IV m-ce
2001:
NPC National Championships − zwyciêzca w kat. wagowej ciê¿kiej (podczas tych zawodów Warren uzyskuje kartê zawodnika profesjonalnego)
2000:
NPC USA Championships − III m-ce w kat. wagowej ciê¿kiej
1999:
NPC Junior National Championships − IV m-ce w kat. wagowej ciê¿kiej
1993:
NPC Teenage National Championships − zwyciêzca w kategorii wagowej lekkociê¿kiej, jak i ca³kowity zwyciêzca zawodów
1992:
AAU Teenage Mr. America − zwyciêzca w kategorii zawodników niskich, jak i ca³kowity zwyciêzca zawodów



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 8:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

......









Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Mar Ian 24, 2012 11:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

preferatul meu
aspect,genetic,antrenamente,stil de viata




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
alexd
Membru
Membru



Data inscrierii: 24/Ian/2012
Mesaje: 13
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 4:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

BRANCH WARREN BLASTS DELTS 6 WEEKS OUT FROM 2012 ASC
BPI Nutrition presents coverage of the 2012 Arnold Classic

Just about 5 months after suffering a tear in his right quad that sidelined him for the 2011 Olympia, Branch Warren blasts out a delt workout just 6 weeks prior to defending the Arnold Classic crown. In the video, Metroflex Gym owner Brian Dobson gives commentary on the "Texas Rattlesnake"


http://mdtv.musculardevelopment.com/pro-training/branch-warren-gasp/4249-branch-warren-blasts-delts-6-weeks-out-from-2012-asc.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pinteaionel
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 17
Locatie: jud mures ,loc albesti ,str.lunga ,nr 186

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2012 6:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi place mult warren din pricina ca orice ii se intampla o accidentare, sau pierde un concurs nu se da nicioadata batut


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Feb 09, 2012 8:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda..dar nu stiu cit o sa mai tina instalatia lui...desigur e de admirat cu voracitatea cu care se antreneaza si mentalitatea lui fantastica de luptator..dar ar fi trebuit sa aibe mai mare grija de tehnica sa...vorba lui Lee Haney...stimulate not anihilate...nu cred ca daca se antrena o idee mai sigur si evita toate rupturile pe care le are nu arata tot asha...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 10, 2012 10:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 10, 2012 10:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)






Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pinteaionel
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 17
Locatie: jud mures ,loc albesti ,str.lunga ,nr 186

MesajTrimis: Vin Feb 10, 2012 6:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ShaDoZ a scris:
mda..dar nu stiu cit o sa mai tina instalatia lui...desigur e de admirat cu voracitatea cu care se antreneaza si mentalitatea lui fantastica de luptator..dar ar fi trebuit sa aibe mai mare grija de tehnica sa...vorba lui Lee Haney...stimulate not anihilate...nu cred ca daca se antrena o idee mai sigur si evita toate rupturile pe care le are nu arata tot asha...

numai ca warren nu sa accidentat la sala , ci in casa(a cazut pe scarii) si ultima lui accidentare la genunchi survenind din cauza ca a alunecat pe rampa pentru cei cu dizabilitatii.., si si-a rupt ligamentele(inainte de ms olympia)



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 10, 2012 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bicepsul,un triceps si dorsalul drept la sala si le-a bushit...un triceps si cvadricepsul da..in afara salii


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Mar Feb 14, 2012 8:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

big grin



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 14, 2012 8:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in ce hal poate sa arate..incredibil cit a pus pe el..e mai mare ca oricind..se pare ca pauza fortata a dat restartul corpului de care avea nevoie..daca picioarele sint in forma obisnuita..iese clar pe unu la arnold


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Vin Mar 09, 2012 1:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Locul 1 Arnold Classic















Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Mar 18, 2012 8:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)












Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Culturisti -> Culturisti straini Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate