Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cautam culturist din Sibiu, pentru angajare
     email


 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 9:52 am    Titlul subiectului: Cautam culturist din Sibiu, pentru angajare Raspunde cu citat (quote)

Cautam culturist din Sibiu, pentru un magazin de suplimente nutritive din Sibiu.

Se ofera carte de munca, salariu fix + comision din vanzari.

Daca practici culturism, fitness sau un sport asemanator (de preferat culturismul), trimite un mesaj la adresa de email admin@suplimente-culturism.ro

Mesajul trebuie sa contina urmatoarele date:
- numele si prenumele tau;
- numarul tau de telefon;
- adresa ta de email;
- sportul practicat;
- perioada de cand practici sport;
- cateva fotografii (poze) cu tine.

Daca ai un cont de Facebook, te rugam sa mentionezi si contul tau de Facebook ...

Alte detalii se vor discuta prin telefon ...


Ultima modificare efectuata admin la Mar Iun 19, 2012 8:23 pm, modificat de 4 ori in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 11:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uf, de ce nu in Timisoara? big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 11:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Referitor la Timisoara ... inca nu s-a luat o decizie, drept urmare nu stiu ce sa spun ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 1:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eh fac si eu haz de necaz... happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
marcutz
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Ian/2012
Mesaje: 22
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 2:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt din Sibiu si sunt interesat!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2012 2:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Trimite datele tale + niste fotografii, la adresa de email: admin@suplimente-culturism.ro


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate