Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ce alimente sa folosesc ?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Alimentatie

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexu
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2010
Mesaje: 1
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 10:48 am    Titlul subiectului: Ce alimente sa folosesc ? Raspunde cu citat (quote)

Salut! Am 17 ani, 1.90 si 67 kg sad . Cum as putea sa ma ingras si eu mai repede, avand in vedere ca am inceput sa fac sala de 1 saptamana.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
microferma
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2011
Mesaje: 1
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Ian 09, 2011 11:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua!

Incercati si ouale de prepelita. Pot fi consumate deasemenea crude sau gatite ca si ouale de gaina, nu contin colesterol si au mai multe vitamine si minerale. S-au dovedit rezultate deosebite in tonifierea si revigorarea organismului.
www.prepelitebv.ro



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 8:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa te ingrasi mai repede?
Pff la 1.90 cm e umpic greut dar o sa reusesti iti spun din proprie experienta

1.Ai nevoie de o alimentatie buna 4 5 mese pe ZI bogate in proteine(oua,lactate,carne de pui,peste si vita,chiar porc,fructe,paste)
2.Ai nevoie de un Weight Gainer care sa contina pe langa o concentratie buna de proteine si ceva mai multi carbohidrati gen (GFX DE LA PRONUT) sau Total Mass 4200 de la Nutritech
3.Odihna minim 10 ore pe noapte
4.Antrenament de 4 ori pe saptamana cu o pauza intre 2 zile
:!:



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 9:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.rabdare
2.mai multe mese pe zi odata la 2-4 ore
3.balanta calorica totala sa fie pe pozitiv, adica sa consumi mai multe calorii decit sa arzi
4.nu e cazul sa te arunci pe suplimente, nu este inca timpul sa ajuti un program nutritional care ar trebui sa se bazez in principal pe alimente de calitate cum ar fi carne,oua,lapte,legume,fructe,ovaz,orez




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Alimentatie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate