Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ce suplimente sa iau pentru masa musculara?
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mai 17, 2012 2:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

deci..proteina egal aminoacizi...tu suferi de sindromul suplimentita cronica...nu stii lucruri elementare dar crezi ca suplimentele sint potiunea magica...ia judeca un pic...plecind de la ideea ca suplimentele sint mincare ...tu ce zici cam cum ar trebui luate...ia-le ca si cum inlocuiesti o masa solida...poti sa te superi pe mine dar eu incerc sa te invat sa judeci singur..nu stii lucruri elementare dar vrei totul mura in gura...nu stii ce-s aia aminoacizi ce sint alea proteine...dar ti-ai cumparat cu roaba..mai mai ...pune mina si citeste despre ele..si dupaia pune-te sa lopatezi in tine...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mircea109
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Mai/2013
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 20, 2013 11:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Incearca sa testezi mai multe tipuri de suplimente si in final o sa gasesti suplimentul care ti se potriveste cel mai bine! Eu am pus muschi cu un anumit supliment... Daca la mine a functionat asta nu garanteaza ca te va ajuta si pe tine! Oricum , cauta si vei gasi in final ceva!
Numai bine!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 17, 2015 9:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si suplimentele depind de metabolismul fiecarei persoane in general si isi fac efectul diferit. Din cauza asta trebuie testate mai multe produse care sunt folosite pentru cresterea masei musculare pentru ca in final sa se faca cura cu produsul care are cele mai bune rezultate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate