Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cele mai eficiente produse pentru slabit.
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
calin
Membru
Membru



Data inscrierii: 23/Ian/2012
Mesaje: 4
Locatie: Arad

MesajTrimis: Lun Ian 30, 2012 3:27 pm    Titlul subiectului: Cele mai eficiente produse pentru slabit. Raspunde cu citat (quote)

Dupa experienta mea de mai multi ani ca instructor de fitness si in nutritie atunci cand vrei sa te apuci de un program de slabire trebuie sa ai mai multe lucruri in vedere!
In primul rand programul de antrenament (fara a face miscare nu vei slabi niciodata, sau chiar daca vei reusi sa dai jos cateva kolograme prin tot felu asa zise shak-uri, iti spun ca acele kilograme le vei pune inapoi daca nu faci miscare... Atunci cand faci sport te vei simti si mai bine si vei reusi sa dai jos kilogramele in plus. Exista multe produse pe piata pentru slabit dar nu toate sunt eficiente! Un produs pentru slabit luat pe langa a face miscare te va ajuta foarte mult. Nu iti recomand sa slabesti decat 3-4 kilograme pe luna. Un produs foarte eficient din experienta va spun este L-Carnitina&Crom de la firma Biotech. L-Carnitina transforma grasimea in energie in timpul antrenamentului. Acest produs este foarte eficient si nu are reactii adverse! L-Carnitina ajuta si la buna functionare a muschiul inimii.
Daca ai incepus sa faci miscare, sa iei si un produs pentru slabit ceea ce mai ai de facut este sa ai grija la alimentatie! Reduceti din carbohidrati in primul rand si folositi legume si fructe. Nu uita: daca nu vei slabi cat vei dori intr-o perioada scurta de timp nu renunta... pas cu pas vei ajunge sa arati asa cum iti doresti daca iti doresti cu adevarat!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
vali34
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 2
Locatie: Arad

MesajTrimis: Mie Feb 27, 2013 11:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am slabit cu suplimentul acaiberry900. L-am folosit timp de 3 luni si am dat jos 9 kg!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2013 10:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

9 kg in 3 luni nu este mult. Regim alimentar ai tinut ? 5 6 mese mici si dese pe zi de calitate ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Infidel
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Mar/2013
Mesaje: 11
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Mar 08, 2013 11:45 am    Titlul subiectului: ... Raspunde cu citat (quote)

Urdea Silviu a scris:
9 kg in 3 luni nu este mult. Regim alimentar ai tinut ? 5 6 mese mici si dese pe zi de calitate ?



Cum adica 5-6 mese de calitate ?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 08, 2013 4:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

masa de calitate inseamna a manca curat, fara zaharuri, carbohidrati complecsi consumati cu moderatie si fara grasimi( exceptdandu-le pe cele sanatoase).

spre ex: 200gr piept de pui fiert cu 200 gr de legume

sau omleta din 10 albusuri de ou cu 2 galbenusuri.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
info
Vizitator






MesajTrimis: Joi Sep 18, 2014 4:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru slabit se poate consuma un program de baza care contine:
- 2 shakeuri
- 1 cutie vitamine
- 1 activator celular

Rolul shake-ului este de a inlocui 2 mese pe zi si 2 cutii iti ajung 60 mese. Este bogat in nutrientii necesari organismului si astfel iti tine de foame 3-4 ore.
Slabirea vine din faptul ca nu mai consumi acizi grasi saturati si multe calorii. Astfel faci si o detoxifiere, iar organismul incepe sa arda mai multe calorii.



Sus
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Aug 11, 2015 9:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele de obicei produc o accelerare a metabolismului si apar arderi ale grasimilor mai rapide, dar fara sport in perioada in care se face cura degeaba exista accelerarea metabolismului daca nu se face miscare in acea perioada.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 22, 2016 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca sa reusesti sa elimini kilogramele care sunt in plus trebuie sa faci foarte multe compromisuri in ceea ce priveste sportul, alimentatia sau stilul de viata in general.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 13, 2018 12:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca sa elimini kilogramele care sunt in exces e nevoie de o mobilizare exemplara. Un accent foarte mare trebuie sa pui pe alimentatie. O alimentatie bine aleasa poate ajuta intr-o masura extrem de mare la pierderea kilogramelor care sunt in plus. Si practicarea unor exercitii fizice impreuna cu niste suplimente de calitate poate duce la o eliminare drastica a kilogramelor care sunt in plus.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabigabriel123
Membru
Membru



Data inscrierii: 25/Iul/2018
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 25, 2018 10:34 am    Titlul subiectului: Re: Cele mai eficiente produse pentru slabit. Raspunde cu citat (quote)

Mai exact .. ce face cromul? Cum actioneaza? E adevarat ca reduce pofta de mancare? Multumesc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 14, 2018 11:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu prea exista asa ceva-cele mai bune pastile de slabit- Fiecare produs in parte are o anumita calitate care ajuta doar la un singur aspect. Din aceasta cauza cel mai recomandat e sa e gaseasca mai intai cauza pentru care se produce acumularea de kilograme in plus si abia apoi sa se actioneze asupra celorlalti factori.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 09, 2019 12:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vali34 a scris:
Eu am slabit cu suplimentul acaiberry900. L-am folosit timp de 3 luni si am dat jos 9 kg!



Produsele pentru slabit sunt utile cu conditia sa ne schimbam stilul alimentar!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate