Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cerberus suplimente
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Dec 12, 2017 2:46 pm    Titlul subiectului: Cerberus suplimente Raspunde cu citat (quote)

Ati luat asa ceva?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 27, 2018 10:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am uita si eu peste site-ul unde se vinde. Pare in regula, dar deocamdata nu stiu daca as lua. Raman fidel produselor mele care si-au dovedit eficienta!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 12, 2018 12:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Creatina intra cel mai bine in cazul meu. Dar de baza sunt exercitiile si mancarea. mancare buna in portii mici de mai multe ori pe zi si treptat or sa apara rezultate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 21, 2018 1:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Creatina e printre cele mai bune produse pentru cresterea masei musculare. O dezvoltare armonioasa pentru consolidarea masei musculare se poate obtine si daca se schimba stilul de viata prin intensificarea exercitiilor fizice.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 12, 2019 9:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele pentru acumularea masei musculare pot si ele sa ajute la consolidarea masei musculare!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate