Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cheaters Relief
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare produse

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Iul 15, 2009 12:09 pm    Titlul subiectului: Cheaters Relief Raspunde cu citat (quote)

Cheaters Relief - BSN

Cheaters Relief este un produs important si extrem de folositor culturistilor avansati si antrenorilor de fitness. Contine cateva ingrediente foarte puternice: chitosanul, extract din boabe de Cassia Mimoside, R-ALA - acid R-alfa-lipoic, Cinnulin- PF-extract apos din scortisoara. Imi place enorm sa mananc. Cu siguranta, nu sunt singurul in situatia asta. Oamenii supraponderali ii poti gasi peste tot in America, si asta numai datorita mancarurilor delicioase, pline de calorii.



Chiar daca stim sa mancam sanatos, asta nu este indeajuns; pentru ca nu este mereu usor si pentru ca nu tot timpul vrem. Dar sa nu ma intelegeti gresit: imi place sa fac antrenamente fizice, imi place sa traiesc sanatos cam 90% din timp. De multe ori tin diete stricte cu produse pline de proteine si cu cat mai putini carbohidrati si grasimi. Si chiar functioneaza, dupa cum am putut de multe ori sa vad la cei pe care i-am antrenat. Dar realitatea e ca mereu cei 10% se pastreaza; oricat de mult imi place sa traiesc sanatos mereu apar zile cand pur si simplu nu mai am chef sa ma tin de ele: o zi proasta la serviciu, o vacanta, o noapte la o petrecere, o calatorie de afeceri, o problema in familie. Atunci nu vreau decat sa-mi satisfac pofta.

Problema principala este, de fapt, de ce incetam dietele la un moment dat si ne lasam parda gustului? Dar eu zic ca e ok, pentru ca daca n-ar exista momentele asta de "trisat" am lua-o probabil razna. Asa ca, e normal sa mai si cazi in pacat, asa cum e normal sa-ti si revi la stilul de viata sanatos cu mancare fara grasimi si carbohidrati, combinata cu exercitiu fizic.

Daca te-ai saturat sa te simti vinovat si depresiv dupa ce ai consumat mancare delicioasa, pentru ca esti ingrijorat ca-ti vei pierde din definirea liniei corpului sau ca ca te vei ingrasa in zilele de dupa "trisat", atunci nu-ti ramane altceva de facut decat sa-ti cumperi Cheaters Relief de la BSN. Doar asa poti scapa de vina si-ti poti imbunatati forma chiar daca tu crezi ca nu mai ai scapare. Asta este tot ce ai asteptat tu de-a lungul timpului! Acum chiar il poti gasi!


Informatii nutritionale detaliate
Cheaters Relief
Portie: 1 capsula
Cantitati/portie:

Amestec patentat Cheaters Relief care incetineste actiunea carbohidratilor si grasimilor asupra organismului. 564mg
Amestec reductor de grasimi.
Amestec de redirectionare calorica, reductor de carbohidrati, reglator de insulina.

Dozaj si utilizare:
- Portie: 1 capsula
- Portii/flacon: 120

Ca suplimente nutritive, utilizati tabelul de mai jos pentru a determina exact numarul de capsule de luat inainte si dupa masa cu 15 minute; o masa care corespunde cu valorile carbohidratilor si grasimilor listate mai jos.
Beti un pahar de 200ml apa. Orice alta vitamina care poate dizolva grasimea (A,D,E,K) se va lua cu cel putin 4 ore inainte sau dupa ce se admininstreaza Cheaters Relief .
A nu se depasi 3 doze pe zi.

Carbohidrati/masa Grasimi/ masa 15 min. inainte de masa 15 min. dupa masa
45g - 64g 8g - 15g 2 capsule 2 capsule
65g - 84g 16g - 23g 3 capsule 3 capsule
85g + 24g + 4 capsule 4 capsule

ATENTIE:Inainte de a consuma acest produs, cereti sfatul medicului daca suferiti sau sunteti predispusi la una din bolile urmatoare: presiunea sangelui prea mica sau prea mare, batai aritmice ale inimii, infarct, afectiuni ale inimii, ficatului ori ale glandei tiroide; anxietate, depresie, anemie, dificultati la urinare, afectiuni ale prostatei, ori daca luati un inhibitor MAO ori alt medicament. Nu folositi produsul in timpul sarcinii sau al alaptarii. Cheaters Relief este recomandat doar adultilor sanatosi (min. 18 ani). Consuma minim 300ml apa zilnic impreuna cu o dieta echilibrata. Folosirea acestor suplimente nutritive nu inlocuieste dieta normala.

Produsul poate fi comandat direct prin internet, aici: http://suplimente-culturism.ro/index.php?act=viewProd&productId=180



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare produse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate