Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

creatine pro mass
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
rotundu
Membru
Membru



Data inscrierii: 15/Oct/2012
Mesaje: 1
Locatie: iasi

MesajTrimis: Lun Oct 15, 2012 5:49 pm    Titlul subiectului: creatine pro mass Raspunde cu citat (quote)

salut...am cumparat creatine pro mass de la pro nutrition si as vrea sa stiu cum se administreaza corect acest produs pentru efecte pozitive.inainte de antrenament sau dupa?
am tot cautat pe internet si multi spun ca dimineata si dupa antrenament...as vrea ca sa stiu zigur.
astept un raspuns...multumesc frumos.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Oct 15, 2012 11:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

normal sunt 3 ferestre anabolice pe zi adica dimineata, dupa antrenament si seara, atunci corpu isi ia cel mai mult din ce consum in momentu ala de aia se zice sa-ti iei proteina dimineata, dupa antrenament si sa-ti mai iei si o proteina de seara cu absorptie lenta sa nu intri in faza catabolica in timpul noptii.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MeGaDeAtH
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2012
Mesaje: 82
Locatie: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 16, 2012 5:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am utilizat si eu acest produs, luam odata dimineata si odata dupa antrenament (mi-a zis baiatu' de la magazin ca nu e bine sa iau mai mult pt. ca fac exces de creatina...)si pot sa spun ca a mers brici;)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 24, 2018 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Produsele pentru cresterea masei musculare pot sa ajute, dar e important sa facem cat mai corect exercitiile fizice si sa mancam cat mai ok alimente care sa ajute la asa ceva.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate