Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Crestere in greutate
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sorinad
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Iul/2011
Mesaje: 1
Locatie: Bacau

MesajTrimis: Mar Iul 26, 2011 9:45 am    Titlul subiectului: Crestere in greutate Raspunde cu citat (quote)

Buna, fac de un an si ceva pilates si tae bo, cate o ora din fiecare, de doua ori pe saptamana. Rezultatele sunt peste asteptari, musculatura e ok, celulita nu mai e doar ca am slabit mai mult decat as fi vrut. Imi doresc sa mai pun cateva kg. pentru ca nu sunt tocmai incantata de aspectul meu fizic. Am un program incarcat si nu reusesc sa mananc conform unei diete 3 mese si doua gustari pe zi. Am inteles ca o solutie ar fi proteinele, dar de care si cum? Imi puteti recomanda un produs potrivit pentru ceea ce am eu nevoie?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mojapetru
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 12/Mar/2009
Mesaje: 21
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 2:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu 2 shake-uri de Devil Gainer pe zi, postate intre mese (acolo unde exista o pauza mai mare intre ele) cred ca se poate rezolva.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 8:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

trebuie sa incerci sa vezi ce ti se potriveste aspectului metabolic propriu, te pot ajuta sau un gainer,sau un concentrat proteic sau niste aminoacizi, acestia avind avantajul ca sint usor de transportat si consumat oriunde si oricind pe parcursul unei zile incarcate


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Mar Ian 24, 2012 11:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mese din 2 in 2 ore nu foarte multa mancare ci bogata in proteine si fara grasimi de ex piept de pui si mult somn big grin




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Stoian Gabi Cristian
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 15
Locatie: Tecuci

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 1:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut ma si eu o mica mare problema. De cativa ani am inceput si eu sa fiu pasionat de domeniul "Culturism" (ca mare majoritate a adolescentilor), am tot inceput diverse exercitii cu greutati acasa... urmad apoi sa imi fac abonament la sala. Dar m-am lovit ca toti incepatori de problema "greutatii" si a alimentatiei slabe in proteine...

Am 18 ani fara o luna, 1.75 -55kg (Practic am masa musculara formata dar fara pic de grasime). Daca imi puteti recomanda niste Proteine ce m-ar putea ajuta in cresterea masei corporale... am incercat si asa zisa alimentatie bogata in calorii dar sa fim seriosi la varsta mea si cu Liceul pe cap numai de asta nu am timp + ca necesita si un sacrificiu financiar considerabil... Dar pe criza asta.... Ms si scz pentru deranj!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 1:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jumbo Proffesional, un complex de vitamine si 1-2 plicuri de Hot Blood inainte de antrenament e cheia


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 6:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca sa gasesti un concentrat proteic mai ieftin... sau niste amino... o creatina simpla, cum este cea Devil ieftina si buna, un complex de vitamine cum este cel de la Devil tot ieftin si bun... si pe linga mesele de acasa o sa vezi ca o sa iti mearga bine.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Stoian Gabi Cristian
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 15
Locatie: Tecuci

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 11:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ms Mult...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

no problemo happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Stoian Gabi Cristian
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 15
Locatie: Tecuci

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2012 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut asi dori o parere in legatura cu "Whey Mass-R"...este bun?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2012 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai bine te-ai orienta spre alte firme


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2012 3:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

orice altceva dar nu lua produse redis, mai bine mananci lapte praf happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Apr 08, 2012 4:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pune mina si maninca zdravan


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate