Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cresterea naturala a testosteronului
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 10:16 pm    Titlul subiectului: Cresterea naturala a testosteronului Raspunde cu citat (quote)

Cateva exemple naturale de crestere a testosteronului: carnea rosie, mierea, ouale
cel mai bun supliment pt cresterea testosteronului este Zincul, mai ales sub forma zinc chelat (aprox 100 mg pe zi).



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
gabrielo33
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 25
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Sam Ian 14, 2012 8:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De asemenea si dieta ketogenica creste nivelul de testosteron.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca proportiile de grasimi folosite, sunt la nivelele care trebuie da, multi gresesc cand tin keto consumand prea putine grasimi ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabrielo33
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 25
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 6:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, ai perfecta dreptate. Foarte multa lume greseste acolo.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

exact..eu anul trecut in 8 luni am dat jos 30 de kilograme tinind keto..de la 120 la 90


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabrielo33
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 25
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

super..felicitari...de cate ori pe sapt faceai incarcarea?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ma antrenam 5 zile consecutive, iar simbata si duminica faceam incarcare. mergea cuminte aprox un kilogram pe saptamina


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 10:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am folosit in ultima perioada ZMA de la SCITEC si merge foarte bine, 2 pastile inainte de culcare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 9:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa incerc si eu ZMA.Te tine o luna o cutie?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 9:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca vei lua 2 capsule pe zi,te va tine fix o luna.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2012 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

S-a vorbit de carne, de oua, de zinc dar nimeni nu a pomenit nimic de TRIBULUS TERRESTRIS.

Mi s-a recomandat acest supliment dupa a III a - a IV a luna de forta. Este daunator la ceva?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2012 11:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu este daunator, iti aduce nivelul de testosteron la maxim cat poti duce genetic, atat, dupa ce nu-l mai iei nu se intampla nimic, revine la normal, dar daca copul tau are tot timpul nivelul de testosteron la max n-are rost sa iei tribulus.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Sam Aug 25, 2012 7:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am inteles doar ca mi-a explicat cineva teoria chibritului ca dupa o perioada in care frecventezi sala de forta, fiind incepator, concentratia tesotsteronului scade. Mi-a explicat baiatul cat de cat dar nu mi-a intrat in cap toti termenii pe care i-a folosit.

Am auzit multe teorii prin sala de forta, conspiratii peste conspiratii rolling on the floor



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Van Helsing
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2012
Mesaje: 51
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Mar Oct 16, 2012 12:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ShaDoZ a scris:
exact..eu anul trecut in 8 luni am dat jos 30 de kilograme tinind keto..de la 120 la 90
Super tare...da te rog mai multe detalii. De exemplu procentul lipide/proteine/carbo. Ce anume mancai? De cate ori pe zi? O zi buna


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sebaobreja
Membru
Membru



Data inscrierii: 28/Mar/2014
Mesaje: 1
Locatie: Arad

MesajTrimis: Lun Apr 28, 2014 9:48 am    Titlul subiectului: Suplimente Metadrol Raspunde cu citat (quote)

Cu o alimentatie bine pus ala punct, multe exercitii fizice si un program de odihna adecvat se va acumula destula masa musculara. Important e sa te tii de exercitiile zilnice!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate