Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Devil Whey - ciocolata cu cocos
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare produse


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 1:03 pm    Titlul subiectului: Devil Whey - ciocolata cu cocos Raspunde cu citat (quote)

Devil Whey - cu aroma de ciocolata cu cocos

Poti castiga pachetul cu produse Devil Nutrition in valoare de 1000 RON !!! Tot ce trebuie sa faci este sa mergi la unul dintre magazinele noastre si sa ceri un pahar cu Devil Whey - ciocolata cu cocos. "Degustarea" este GRATUITA !!!

Dupa ce ai testat (gustat) produsul nostru, va trebui sa completezi un formular in care sa-ti exprimi parerea despre produs: daca ti-a placut sau nu, daca ai cumpara acest produs sau nu, ce-ti place si ce nu-ti place la acest produs, etc ...

Completarea formularului dureaza doar cateva minute. Pe baza acestui formular participati la o extragere a carei premiu va fi un pachet format din suplimente nutritive DEVIL NUTRITION in valoare de 1000 Ron. Extragerea va avea loc in data de 15.09.2012 si participa toate formularele completate pana la data de 31.08.2012.

MAGAZINELE NOASTRE:

BAIA MARE: http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-baia-mare.html

ORADEA: http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-oradea.html

Incearca si tu... Nu te costa nimic.



Ultima modificare efectuata de catre admin la Lun Sep 25, 2023 2:06 pm, modificat de 1 data in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 1:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

timisoara nimic? sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 1:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din pacate, in Timisoara inca nu avem magazin ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 1:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pfff ce bine ar prinde pachetul happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
eduard_tm
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Iul/2012
Mesaje: 1
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2012 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca nu sunt din timisoara si o sa fiu in bucuresti pot participa la acest concurs???


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2012 4:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu cred ca conteaza de unde esti


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Vin Iul 06, 2012 6:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu are importanta de unde esti, important este sa mergi la unul dintre magazinele noastre si sa completezi talonul.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2012 12:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna seara, cumva puteti sa ne comunicati ceva despre Devil Nutrition?

Sunt interesat sa cumpar cateva produse de la ei insa nu am gasit nimic despre ei. Am citit pe undeva ca sunt facute pe la noi dar slabe sanse ca am gasit pe cateva forumuri din afara tarii adresand aceleasi intrebari daca cineva a folosit produsele Devil Nutrition si ceva infomatii despre calitatea produselor folosite



Multumesc anticipat pentru feedback.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2012 12:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Produsele Devil Nutrition sunt facute in SUA ( http://devilnutrition.com/about-devil/ ) cat despre calitatea produselor sincer sunt foarte multumit, folosesc produsele lor si o sa le folosesc in continuare, le recomand cu foarte mare placere.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2012 12:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru feedback, voi face o plimbare la magazinul din Galati sa degust Devil Whey - cu aroma de ciocolata cu cocos si sa fac niste cumparaturi desigur. happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2012 12:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

happy cu placere.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2012 12:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu sunt expert in chimie alimentara insa gramajul unei pastile coincide cu concentratia substantei active, nu ?

Nu stiu exact unde este problema dar Devil Burn Pak http://suplimente-culturism.ro/devil-burn-pak.html?filter_name=devil%20burn%20pak are o concentratie a substantelor mai mult decat gramajul plicului de 10G. S-o fi gresit la descriere sau gramajul plicului este gresit?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2012 1:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu este gresit numai ca in lista de ingrediente Matrice de L-carnitina care contine toate ingredientele de la L-Carnitina L-tartrat pana la Frunze de banana – pulbere, toate astea au 2.4 g, de la Complex fortifiant pana la Sodium Hydrogen Carbonate au toate 5.93 g si Înlocuitori de fosfo-electroliti pana la Di-fosfat de sodiu au 1 g, deci 2,4+5,93+1=9,33g si restul pana la 10g este aroma si alte ingrediente.

normal trebuia bolduit Matrice de L-carnitina, Complex fortifiant si Înlocuitori de fosfo-electroliti ca sa se stie care-i treaba.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2012 10:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am inteles acum, scuze pentru confuzia creata.

Voi cumpara 2 pachete si complexul de vitamine apoi voi reveni cu un feedback pe forum happy. initial am vrut sa cumpar l-carnitina lichida si un fat burner insa continutul burn pak-ului imi surade mai mult si la banuti iese mai bine.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2012 1:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Devil Tribulus este iarasi un produs bun


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare produse Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate