Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ejaculare abundenta remedii
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
darman
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Mar/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2014 3:33 pm    Titlul subiectului: Ejaculare abundenta remedii Raspunde cu citat (quote)

Am tot vazut in ultima vreme ca exista pe net tot felul de produse care ajuta la cresterea cantitatii ejaculate!
Voi cu ce remedii/suplimente ati reusit sa aveti rezultate bune?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mar 22, 2014 12:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am eu daca vrei suplimente pt cresterea calitatii, cantitatii si + prelungeste durata activitatii sexuale


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 04, 2015 1:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt tot felul de pilule care pot sa ajute la cresterea cantitatii. In general sunt pe baza de zinc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobocel
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mai/2015
Mesaje: 12
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Mie Oct 28, 2015 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ejacularea abundenta poate sa fie si un simptom al vreunei afectiuni de natura sexuala. Trebuie studiat...




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
delmano
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Mar/2016
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 21, 2016 12:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

maxatin, spermotone... sunt destule pilule din astea. grija mare la efecte secundare:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mai 05, 2017 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De multe ori pot sa apara si efecte secundare. Numa sa nu fie efecte secundare prea mari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobocel
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mai/2015
Mesaje: 12
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Joi Noi 02, 2017 10:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

delmano a scris:
maxatin, spermotone... sunt destule pilule din astea. grija mare la efecte secundare:)


Si semintele de dovleac sau produsele pe baza de zinc sunt bune pentru cresterea performantelor sexuale prin intensificarea cantitatii de sperma ejaculata.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Noi 16, 2017 11:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte adevarat! Semintele de dovleac sunt foarte bune pentru cresterea calitatii spermei. Oricum si suplimentele astea cred ca au in componenta asa ceva, dar nu se compara cu semintele de dovleac crude bagate zilnic in alimentatie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 19, 2018 1:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cel mai indicat e ca pentru cresterea cantitatii de sperma sase incerce si folosirea unor metode alternative naturale.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Dec 10, 2018 1:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asa mai sunt si exercitiile care pot sa ajute la imbunatatirea sanatatii sexuale.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate