Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Generatie noua de aminoacizi
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Aminoacizi

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2012 10:50 am    Titlul subiectului: Generatie noua de aminoacizi Raspunde cu citat (quote)

nu vreau sa fac reclama unei firme concurente ci doar sa atrag atentia iubitorilor de culturism ca aparut o generatie noua de supleimtne,asa cum au fost la vreme lor oxizii nitrici hidrolizatele de zer etc...
http://www.bodybuilding.com/store/bpisports/blox.html

ideea e interesanta..abia astept sa preia toate marile firem formula...apropo..dupa consumarea cutiei de Devil amino powder sint foarte multumit de cum il simt...miscibilitatea este de asemenea foarte buna..sper incet incet sa incerc toate supliemntele Devil...acum,este stiut ca eu sint foarte critic si realist la adresa suplimentelor si nu fac complimente gratuit,dar trebuie sa recunoscAmino Powder-ul de la Devil e excelent,isi face treaba exact cum ar trebui un supliment din categoria sa



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2012 11:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

interesant...cine stie peste 5-10 ani ce va mai aparea


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2012 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta e doar inceputu silviu cred eu big grin o sa apara multe balari


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2012 5:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

generatia aceasta noua de combinare a aminoacizilor nu sint deloc balarii..poate si bcaa- sint balarii?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mojapetru
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 12/Mar/2009
Mesaje: 21
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Lun Feb 06, 2012 5:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aminoacizi sub forma de pulbere sant solutia pentru cei care doresc sa-si administreze aminoacizi dar nu le place sa anghita pastile uriase asa cum se prezinta majoritatea aminoacizilor sau pentru cei care nu suporta gustul nu prea grozav al aminoacizilor lichizi.Folosesc si eu varianta DEVIL AMINO PAWDER dimineata an cafeluta calda nu fierbinte 2masuri anainte de antrenamet cu30 min. o masua si dupa antrenament 2masuri.Am antalnit multe persoane care aveau probleme cu luatu pastilelor carora le-am recomandat acest produs si acum sant dea-dreptu ancantati.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Feb 06, 2012 6:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Oricum este o idee bine gandita cu aminoacizii sub forma de pulbere.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Aminoacizi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate