Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

GFX 8 + creatina efervescenta
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AlexMan16
Membru
Membru



Data inscrierii: 29/Iun/2010
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 5:38 pm    Titlul subiectului: GFX 8 + creatina efervescenta Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua! Am 17 ani 1.74 66 de kg fac de 2 saptamani sala si m-am hotarat sa-mi cumpar GFX 8 o cutie de 2.1 kg creatina efervescenta 12 plicuri si Milk&Egg Strength Nutrition.As vrea sa stiu cum le-as putea combina si cat sa continui cu astea? Dupa aia as vrea sa-mi cumpar si o galeata de Mass Forte Creatin deoarece am inteles k e bun pt ectomorfi.

Ce sfaturi imi recomandati? Si daca stiti niste suplimente mai bune pe care le pot combina sa am mai mult succes va rog sa-mi spuneti!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Bogdan
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Ian/2012
Mesaje: 15
Locatie: Gurghiu

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 3:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut , pot spune daor ca si eu folosesc deja de aproape un an GFX-8 si sunt foarte multumit de el . gfx-8 dimineata si dupa antrenament , milk&egg seara inainte de somn si creatina inainte de antrenament cate un plic . daca observi ca iti merge bine cu aceste produse folosestele in continuare , creatina incearco pe cea pura , nu efervescenta . ca si un indice foloseste 2-2,5 grame proteina/kg corp , greutatea ta impartita la 5 sa fie consumul de creatina (ai 80 kg folosesti 16 grame creatina luata in mai multe reprize) seara proteina o poti lua cu lapte pentru o absorbtie mai lenta si vei fi intr-o stare anabolica mai mult timp pe parcursul somnului , iar dimineata si dupa antrenament cu apa pentru o absorbtie mai lenta . Creatina nu o lua cu lapte niciodata pentru ca nu se absoarbe ! SI NU UITA DE ALIMENTATIE ODIHNA SI ANTRENAMENT SI ABIA APOI SUPLIMENTELE . succes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 5:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca AlexMan16 si-a gasit deja raspunsul din iun 2010 big grin :lol:


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Ian/2012
Mesaje: 15
Locatie: Gurghiu

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 7:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ma gandesc ca nu e gresala daca am scris poate sunt altii care vor citi raspunsul , sper sa le fie de folos , am vazut ca e din 2010




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 8:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e nici o problema, sunt si alte persoane care citesc forumul si poate sunt interesate de un raspuns ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Bogdan
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Ian/2012
Mesaje: 15
Locatie: Gurghiu

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru asta m-am si gandit sa dau un raspuns , apropo , am dat acol osi eu daca se poate sa fiu colaborator ? mersii


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Ian 23, 2012 9:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am inteles, my bad happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2012 12:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe mine GFX MA ajutat mult am pus in jur la vreo 3 4 kile in 1 luna jumate si vizibil a fost efectu ! deci in legatura cu creatina nustiu daca ar avea rost deoarece gasesti si in el putin din acesta substanta cam 3 4 grame mai bine il combini cu multivitamine si ceva glutamina


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Bogdan
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Ian/2012
Mesaje: 15
Locatie: Gurghiu

MesajTrimis: Mie Ian 25, 2012 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Are doar 2,5 g creatina, si cum ziceam trebuie greutatea impartita la 5 si rezultatul va fii necesarul in grame de creatine pe zii ! Depinde foarte mult si de alimentatie evident !




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
danygym
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Sep/2011
Mesaje: 26
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 9:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru mine GFX-8 este cel mai bun gainer...am avut cele mai bune rezultate cu el


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate