Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Hernia de disc
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Oct 18, 2012 10:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, eu fac bine ms, sincer sa te dezvolti in masa musculara facand doar inot, nu prea, am 2 amici care au facut inot de performanta si erau foarte lati in spate dar doar atat, deci daca vrei masa nu-i de ajuns inotu dar in cazul tau nu stiu ce sa zic, nu te-ai mai operat?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
boggy78
Membru
Membru



Data inscrierii: 22/Mar/2018
Mesaje: 1
Locatie: valcea

MesajTrimis: Joi Mar 22, 2018 11:10 am    Titlul subiectului: operatie hernie disc Raspunde cu citat (quote)

Salut! sunt operat de hernie disc lombara inel 2 in 2016...pana sa ma operez am mers constant la sala.
Imi doresc sa revin acum insa as avea nevoie de cateva sfaturi in legatura cu tipul de exercitii care imi sunt permise...mai mult sau mai putin!
Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi v-as fi recunoscator
Multumesc!!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate