Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Jurnal Bogdan
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bogdan91
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Feb/2014
Mesaje: 1
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Mar Feb 18, 2014 7:16 pm    Titlul subiectului: Jurnal Bogdan Raspunde cu citat (quote)

Buna tuturor .
Practic de cv timp(era mai bine cand eram la mama acasa laughing ) sportul acesta dar din pacate cu intreruperi (probleme de sanatate , viata de student , etc ) . As avea nevoie de niste indrumari , sfaturi...toate sunt bine primite
Sa incep cu inceputul :
Inaltime : 1,85
Greutate : 72 kg (am avut 75 , dar din probleme medicale am ajuns la 71-72 , am avut 80 kg intr-o vara cand luam proteine si aveam o alimentatie ok , proteinele care le luam erau cele din zer deoarece ma feresc de grasimi si carbohidranti pt ca daca nu sunt atent la ceea ce mananc ma ingras rpd )
Antrenamentul meu ii de 5 zile pe sapt (am incercat tot felul de combinatii antrenamente ) , momentan sunt din nou incepator , deci sunt la antrenamentul clasic :
Prima zi : Piept
A 2-a zi : Spate
A 3-a zi : Cardio + Picioare
A 4-a zi : Brate
A 5-a zi : Umeri
La fiecare aparat fac 4 serii a cate 12-10-10-8 repetari
Am facut si combinatia aceasta de antrenament :
Prima zi : Piept + Triceps
A 2-a zi : Spate + Biceps
A 3-a zi : Cardio + Picioare + Abdomen
A 4-a zi : Umeri
A 5-a zi : Piept cu gantere
Sa stiti ca rezultatele au fost vizibile dupa antrenamentul combinat !
Acestea au fost in trecut , acum mergem spre viitor .
Deci am sa incep cu antrenamentul clasic si vreau sa iau cv suplimente . Ce pareri aveti de ceea ce vreau sa iau : 100% Beef Proteine , Creatine , X-plode ? Sau ziceti si voi .... Legat de alimentatie as dorii un meniu sa zic asa , pe care mi-l recomandati (mananc pe alese , adica mancare fara grasimi , piept de pui , orez , etc) .
Astept sfaturile , indrumarile voastre !
Ce whey imi recomandati : (care din cele 2 whey nu au carbo multi si care mi-l recomandati?)
1.WPI de la ProNutrition
2.Whey Gold Standard Optimum Nutrition (am citit despre el si nu stiu ce sa zic)
Pe care o sa le combin cu :
1.Xplode (pronutrution)
2.Creatina Monohidrata (naturalplus)



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 20, 2014 3:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

whey gold standard, dar mai poti folosi si Devil whey impreuna cu crea-bomb de la scitec. le gasesti si aici pe site


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate