Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

mr_bicepsus
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Feb 17, 2012 6:37 pm    Titlul subiectului: mr_bicepsus Raspunde cu citat (quote)

Nume: Bogdan Bosneaga
Oras: Brasov
Anul nasterii: 8 martie 1984
Inaltime: 177 cm
Greutate: 90 kg
Cont de Facebook: Bosneaga Bogdan
Perimetre: Brat-42 cm
Sala unde ma antrenez: Red Gym
Suplimente folosite: Cel mai bine am crescut cu Gigant Pro Mass de la Pro Nutrition, in primele 6 luni am pus cam 10 kg, de la 77 kg la 87 kg.
In prezent iau tot Gigant Pro Mass dar nu am mai obtinut nici un progres semnificativ.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Feb 17, 2012 7:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Incearca sa mai schimbi suplimentul... Devil Gainer ar merita sa incerci. Inainte de antrenament iei ceva ? De unde iti cumperi suplimente?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Feb 19, 2012 9:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Urdea Silviu a scris:
Incearca sa mai schimbi suplimentul... Devil Gainer ar merita sa incerci.Inainte de antrenament iei ceva ?De unde iti cumperi suplimente?


Eu ma orientez in principal sa iau o cantitate mai mare la un pret cat mai mic pe kg.
Imi cumpar proteinele de pe Vlahuta, de la Ovidiu (Body Shop ii zice la magazin).
Gigant Pro Mass il iau cu 180 lei la galeata de 5 kg. O portie de produs are 70 g si contine 25 g proteine. Acum cateva zile mi-am luat si Animal Pak pe care-l iau dupa micul dejun si Xplode de la Pro Nutrition pe care il iau cu 30 min inainte de antrenament.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Mar 01, 2012 10:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mr_bicepsus a scris:
Urdea Silviu a scris:
Incearca sa mai schimbi suplimentul... Devil Gainer ar merita sa incerci.Inainte de antrenament iei ceva ?De unde iti cumperi suplimente?


Eu ma orientez in principal sa iau o cantitate mai mare la un pret cat mai mic pe kg.
Imi cumpar proteinele de pe Vlahuta,de la Ovidiu (Body Shop ii zice la magazin). Gigant Pro Mass il iau cu 180 lei la galeata de 5 kg. O portie de produs are 70 g si contine 25 g proteine. Acum cateva zile mi-am luat si Animal Pak pe care-l iau dupa micul dejun si Xplode de la Pro Nutrition pe care il iau cu 30 min inainte de antrenament.


Daca esti interesat de suplimente sau sa discutam mai multe, vino la magazinul de la Orizont din Brasov:

http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-brasov.html

Ma vei gasi acolo intre orele LUNI-VINERI: 10-18 si SAMBATA: 10-13




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2012 7:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc frumos, o sa vin cand mai am trecere pe acolo.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciupanezu
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 26
Locatie: Galati

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 4:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Urdea Silviu a scris:
mr_bicepsus a scris:
Urdea Silviu a scris:
Incearca sa mai schimbi suplimentul... Devil Gainer ar merita sa incerci.Inainte de antrenament iei ceva ?De unde iti cumperi suplimente?


Eu ma orientez in principal sa iau o cantitate mai mare la un pret cat mai mic pe kg.
Imi cumpar proteinele de pe Vlahuta,de la Ovidiu (Body Shop ii zice la magazin). Gigant Pro Mass il iau cu 180 lei la galeata de 5 kg. O portie de produs are 70 g si contine 25 g proteine. Acum cateva zile mi-am luat si Animal Pak pe care-l iau dupa micul dejun si Xplode de la Pro Nutrition pe care il iau cu 30 min inainte de antrenament.


Daca esti interesat de suplimente sau sa discutam mai multe, vino la magazinul de la Orizont din Brasov:

http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-brasov.html

Ma vei gasi acolo intre orele LUNI-VINERI: 10-18 si SAMBATA: 10-13

unde este mai exact magazinul?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 9:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ ciupanezu: - Postezi doar ca sa acumulezi posturi pe forum ? Tu esti din Galati si intrebi de magazinul din Brasov ? waiting


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciupanezu
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 26
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 10:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
@ ciupanezu: - Postezi doar ca sa acumulezi posturi pe forum ? Tu esti din Galati si intrebi de magazinul din Brasov ? waiting

da.
merg frecvent in brasov si singurul magazin de suplimente pe care il stiu e la sala sporturilor(bv)




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 11:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La sala sporturilor numai e niciunu.
Magazinul acesta e in Orizont 3000(are 2 corpuri 1 mare si 1 mic),corpul C-cel mic.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 1:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai, este magazin de suplimente chiar la tine in Galati: http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-galati.html


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate