Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Nelamurire masura GFX
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Incepat0r
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Noi/2012
Mesaje: 6
Locatie: Targu Mures

MesajTrimis: Dum Noi 04, 2012 10:12 am    Titlul subiectului: Nelamurire masura GFX Raspunde cu citat (quote)

Salutare.Am o nelamurire.M`am apucat din nou de sala si acum ca imi permit m`am hotarat sa incep sa iau si suplimente.Pentru inceput o cutie de 3kg de GFX care ar trebui sa imi ajunga 2 saptamani consumand 2 portii pe zi doar ca dupa 6 zile am consumat mai mult de jumatate.Eu adaug intr-o portie 3 masuri pline si mi s`a parut din prima zi ca ar fi prea mult.Ca sa ma conving am cautat o masura de la un alt supliment pe care l`am incercat mult timp in urma la care la fel 3 masuri erau 100g doar ca masura aceea este mai mica decat cea de la GFX.Este masura de la GFX prea mare?Astept raspuns!Va multumesc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Noi 04, 2012 10:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Masura din containerul respectiv are o linie, la acea linie are 30G daca pui masura cu varf este alta treaba.... laughing

3 masuri mi se par mult la o portie. As zice sa consumi 2 masuri per portie iar restul de proteine din alte produse alimentare pe care ar trebui sa le consumi de zi cu zi. GFX-ul este un sumpliment, trebui sa ai o sursa de proteine variata (carne, lapte, branzeturi, galbenus de oua, seminte, etc.)



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Incepat0r
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Noi/2012
Mesaje: 6
Locatie: Targu Mures

MesajTrimis: Lun Noi 05, 2012 8:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iti multumesc big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate