Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

nu creste bicepsu deloc
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente biceps

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 7:48 pm    Titlul subiectului: nu creste bicepsu deloc Raspunde cu citat (quote)

buna seara!!as avea nevoie de putin ajutor..fac sala de aproximativ 2 luni am luat ceva in masa nu pot sa zik k nu insa am o f mare problema la biceps care refuza sa creasca, nu stiu ce as putea face sad va rog frumos spuneti-mi un program bun pentru a creste si daca se poate si un produs ceva care sa ajute in acest sens.
Ast rsp, va multumesc!!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 10:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna, incearca sa urmezi sfaturile date de colegu meu si sigur vei avea de castigat, antrenamente de brate sunt destule dar mai intai sfaturile

http://forum.suplimente-culturism.ro/10-sfaturi-pentru-a-avea-brate-uriase-t554.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da mersi mult am citit dar as vrea sa stiu cam cate exercitii sa fac?3.4.5?si km ce anume special ptr masa??si un supliment ceva?daca incerc o creatina ceva??crezi k am sansa s vad ceva imbunatatiri>ms mult!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 11:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai cam 3-4 exerciti la biceps ii numai bun adica Flexiuni cu gantera , Flexiuni cu haltera , Flexiuni ciocan si Flexiuni cu haltera la banca scott, la primu exercitiu faci vreo 5 serii si la restu faci vreo 3-4 serii, ca si supliment ai putea combina o creatina cu un gainer bun... eu iti recomand cu ce mai mare placere Devil Creatine Monohydrate cu Devil Gainer si desigur o alimentatie bogata in proteine si carbo + odihna.



Ultima modificare efectuata danyel88 la Lun Mar 26, 2012 11:40 pm, modificat de 2 ori in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 11:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti lua un supliment pe baza de creatina...dar mai important este sa ai minim 5 mese solide pe zi...si bineinteles nu te astepta la minuni in cateva luni...asta este un sport de durata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 6:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

unu la mina esti la inceput...2 luni e aproape egal cu zero..ai rabdare..doi tine-te de ex de baza..fa flexii cu bara si flexii cu ganterele..in jur de 8-12 rep...nu trisha invata tenioca corecta..incearca sa te concentrezi pe a simti muschiul nu pe a ridica cit mai mult cit mai repde..nu sari calul cu seriile si cu frecventa antrenamentului..odata pe saptamina cietav serii de incalzire 3 serii cu bara 12-10-8 rep si apoi cu gnaterele 12-10-8 rep tot asa 3 serii intens facute o sa iti dea rezultate..dar ai rabdare


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 8:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aha va multumesc ptr sfaturi!!eu in general fac cu o greutate mai mica 12 apoi treptat mai adaug si fac 8-6 si 4 cu greutate cu care pot cel mai mult iar dupa aceste 4 revin la greutatea la care am inceput si fac revenire cate pot10-12 repetari!!as vrea sa stiu daca este bun ptr biceps asa??


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 11:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti incerca sa faci 10-8-8-6


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2012 5:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asa am ss fac ! Dar are ceva daca repet bicepsu... de obicei fac lunea cu pieptu iar vinerea mai fac o data, e bine asa ?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2012 6:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lasa nu il fa de 2 ori..in culturism mai mult nu inseamna mai bine..o data si ca lumea..brutal intens greu dar in acelasi timp inteligent..rabdare si o sa vezi rezultate...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan89
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Feb/2012
Mesaje: 34
Locatie: LIPOVA

MesajTrimis: Mar Apr 10, 2012 1:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

biceps

21 cu bara dreapta din picioare x 3
flexii cu bara Z la banca scott x 3
flexii cu gantera din sezut la 45 grade x 3
concentrate la cablu x 3

triceps

extensii la cablu cu bara V x 3
extensii la cablu cu bara dreapta x 3
extensii cu bara Z din culcat x 3
extensii la cablu cu o mana x 3


nici mie nu mi-a mers ff bine bratele insa de cand am inceput cu exercitiile astea mere trasnet, bafta .



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
culturismro
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Oct/2020
Mesaje: 13
Locatie: alba

MesajTrimis: Vin Oct 16, 2020 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ShaDoZ a scris:
lasa nu il fa de 2 ori..in culturism mai mult nu inseamna mai bine..o data si ca lumea..brutal intens greu dar in acelasi timp inteligent..rabdare si o sa vezi rezultate...


thumbs up



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente biceps Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate