Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Olimpiu "Paco" Fat Vs. Danut Borbil - 21 Mai 2012
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Catalin Crisan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Apr/2012
Mesaje: 32
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Joi Mai 17, 2012 4:49 pm    Titlul subiectului: Olimpiu "Paco" Fat Vs. Danut Borbil - 21 Mai 2012 Raspunde cu citat (quote)

Luni, 21 Mai 2012, ora 22:00 la Sport.ro.



Olimpiu "Paco" Fat Vs. Danut Borbil





Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Catalin Crisan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Apr/2012
Mesaje: 32
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 9:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din nefericire am facut o greseala cand am anuntat ca este in aceasta seara pe Sport.ro astazi a fost live doar pe www.voyo.ro
Maine va fi difuzata pe Sport.ro la ora 19:00 sau 22:00. Imi cer scuze, nici eu nu stiu exact pentru ca in promo-ul video naratorul spune o treaba, iar in text apare alta, eu din ce am inteles de la Olimpiu va fi de la ora 20:00.


Ultima modificare efectuata Catalin Crisan la Lun Mai 21, 2012 10:14 pm, modificat de 3 ori in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 9:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pariez pe Paco big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Catalin Crisan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Apr/2012
Mesaje: 32
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2012 10:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Jur ca nu mai inteleg nimic in promo-ul acesta naratorul spune ca va fi Marti de la ora 22, iar in text apare ca fiind de la 19:00. Imi cer scuze pentru confuzia creata.


Paco FAT anunta: Oncescu e la trecut, eu sunt cel mai bun! pe www.sport.ro

"Oncescu e la trecut, eu sunt cel mai bun din Romania" a anuntat Fat imediat dupa meciul care va fi marti, de la ora 19.00 la Sport.ro.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mai 22, 2012 8:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

go Olimpiu GO big hug


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Catalin Crisan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Apr/2012
Mesaje: 32
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Mar Mai 22, 2012 9:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Program Sport.ro - Marti 22.05.2012



Sursa: http://www.sport.ro/program-live



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Mai 22, 2012 3:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multa bafta!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Catalin Crisan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Apr/2012
Mesaje: 32
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Mar Mai 22, 2012 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Olimpiu a castigat cu scorul de 4-2 vendetta cu Danut Borbil.

Desfasurarea meciurilor:


Meciul 1: Meciul incepe cu o gresala de cot pentru Danut Borbil, iar dupa o lupta pe hook... castigator al primului meci este Danut Borbil.

Meciul 2: Dupa o lupta intensa pe hook, Olimpiu ii da contra lui Borbil atacandu-i incheietura insa Borbil ridica cotul.
Dupa al doilea start, Olimpiu ridica cotul, amandoi au cate o gresala de cot.
Al treilea start, Borbil il ataca pe Olimpiu cu stilul care se numeste side-pressure, intr-un final reusind sa-l "atinga" pe Olimpiu.

Meciul 3: Dupa start, Olimpiu trage top-roll reusind sa-l invinga pe Borbil fara mare efort...

Meciul 4: Priza de arbitru, peste doar 10 secunde , dupa start Borbil incearca sa inchida pe hook, Olimpiu se opune tinand contra, insa Borbil scoate cotul de pe pad.
Dupa al doilea start, Olimpiu castiga categoric cu un top-roll foarte bine executat.

Meciul 5: Borbil ataca pe un stil specific hooker-ilor, side-pressure, insa isi pierde incheietura, Olimpiu castigand fara discutii pe acelasi procedeu, top roll...

Meciul 6: Meciul este identic cu meciul 5, numai ca de data aceasta se scapa priza, urmand ca sportivii sa fie legati in strap.
Dupa al doilea start : Olimpiu castiga la secunda.

Felicitari Olimpiu pentru victorie ! Felicitari si lui Danut pentru prestatia onorabila !



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate