Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Suplimente Dymatize
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cipy
Membru
Membru



Data inscrierii: 29/Iul/2010
Mesaje: 1
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Iul 29, 2010 10:31 pm    Titlul subiectului: Suplimente Dymatize Raspunde cu citat (quote)

Buna la toti. Poate cineva sa imi dea mai multe detalii despre Elite Whey Proteine Izolate? A luat cineva acest produs? Momentan eu folosesc Universal Ultra Whey Pro, dar m-am gandit sa il schimb cu produsul mai sus mentionat...se merita, sau nu? Multumesc


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
allow
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Iun/2011
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 10:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cel mai bun este Whey Protein de la PHD, restu sunt abureli... Este mult mai bun Whey proteinu de la PHD.

Au extrasuri mult mai bune, o concentratie parca putin mai mare de proteina...
Orkm toti cei de la mine de la sala majoritatea.. merg pe wey protein de la phd...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Ian 14, 2012 11:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Majoritatea firmelor cu renume au produsele izolat de zer de calitate foarte buna, diferentele dintre ele pt sportivul de rind fiind insignifiante... doar pretul difera, restul este marketing si multa vorbarie.. Deci orice Whey de la o firma serioasa isi face treaba... dar acesta devine inutil daca alimentatia de baza din restul zilei si antrenamentul plus odihna nu sint corespunzatoare telului !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
regele arthur
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Ian/2012
Mesaje: 1
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2012 12:29 pm    Titlul subiectului: referitor phd Raspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca PHD este cea mai mare teapa de pe piata suplimentelor si va poate confirma si firma Advanced Nutrition, care le-a promovat pana acuma si isi da cu bata in cap.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2012 1:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce este teapa ? Eu unul nu am luat niciodata ceva de la ei ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2012 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De la Dymatize eu am folosit si folosesc Creatina Monohydrat... E foarte ok... si raportul calitate pret este printre cele mai bune... In rest nu am folosit nimic de la ei deci nu ma pot pronunta... dar creatina am cumparat si voi mai cumpara pt ca la container-ul cel mai mare la care se vinde in general creatina... 1 kg ... Are cam cel mai accesibil pret ... si pt mine... chiar conteaza acest aspect.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Ian 19, 2012 6:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

din cate stiu PHD este o firma din Anglia si nu cred ca este o teapa, ma gandesc ca au si ei o reputație la ei acolo.... adevaru e ca nu stiu prea multe despre firma.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danygym
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Sep/2011
Mesaje: 26
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PHD este o firma foarte buna...produsele folosite de la ei sunt de foarte buna calitate


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate