Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Olimpiu IRONMAN
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
oreste
Membru
Membru



Data inscrierii: 03/Dec/2008
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Dec 03, 2008 10:28 pm    Titlul subiectului: Olimpiu IRONMAN Raspunde cu citat (quote)

Salutare Olimpiu!

Felicitari pentru colaborarea cu prestigioasa revista si pentru articolul din ultimul numar.

Succes in competitii si obsedantele locuri 2 de care amintesti sa se transforme doar in locuri 1, mai ales pe plan international!
:wink:



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Aron
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Dec/2008
Mesaje: 2
Locatie: Cluj/Ludus

MesajTrimis: Joi Dec 04, 2008 3:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari si din partea mea!

Am inteles din articol ca nu antrenezi bicepsul si antebratul din 2007 noiembrie. Dak nu ai revenit la antrenamentele acestor grupe inseamna ca e mai bine asa pt tine. Intrebarea mea este, cum e bine pt un incepator/intermediar ca si mine, care nu are fortza, sa nu antreneze antebratele si bicepsii de loc, si sa introduca inca un antr la masa sau sa le antreneze la sala si sa faca doar un antr la masa pe saptamana cum facea si pana acum? Ms de raspuns!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Joi Dec 04, 2008 10:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anul trecut, in luna noiembrie, am fost operat de hernie inghinala. Mi s-a recomandat o pauza de 6 luni, dar dupa 2 luni jumate, am reluat antrenamentele si am renuntat sa mai lucrez la biceps si la antebrat (doar prin skandenberg).
Fara forta, tehnica nu te ajuta.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Aron
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Dec/2008
Mesaje: 2
Locatie: Cluj/Ludus

MesajTrimis: Vin Dec 05, 2008 1:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu stiam de operatie...




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Vin Dec 05, 2008 8:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Te salut Oreste! Multumesc mult pentru urari

Ca si incepator recomand:1 antrenament de forta si la diferenta de 4 zile 1 antrenament la masa de skandenberg cu un partener



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andrei
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Iun/2010
Mesaje: 4
Locatie: Beius

MesajTrimis: Lun Iun 28, 2010 11:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate