Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

combinatie de suplimente!!???
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 4:58 pm    Titlul subiectului: combinatie de suplimente!!??? Raspunde cu citat (quote)

salutare..as dori nijte parerei ptr ca doresc s imi iau niste suplimente!as dori s iau un gainer si un concentrat proteic..sa iau gaineru inainte de sala si concentratu dupa insa nu stiu la ce suplimente sa ma opresc!sau daca stiti alta combinatie e binevenita,vreau sa precizez ca vreau s pun masa..am putina burtica dar sper k gaineru sa nu se puna si pe acolo..astept pareri..pan acu am luat wpi o luna,2 portii pe zi dar nu am vazut rezultate f bune..ast un rsp.va multumesc!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 5:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De cat timp faci sala ?Ce varsta ai? Cate mese pe zi ai ??
Incearca sa iei Devil Gainer o portie dimineata pe stomacul gol si o portie imediat dupa antrenament si o tableta dupa prima masa a zilei de Devil Multivitanin&Multimineral .Pentru inceput astea ar fi ok


Ultima modificare efectuata de catre Urdea Silviu la Vin Feb 24, 2012 5:39 pm, modificat de 1 data in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, ai putea sa incerci combinatia asta cu un gainer si un concentrat, eu sincer iti recomand Devil Whey inainte de sala si dupa sala Devil Gainer, faza e ca inainte de sala ii ok sa iei un concetrat proteic sa ai muschii hraniti si gata de antrenament si dupa sala ii indicat sa iei un supliment cu ceva carbo+proteine+vitamine si minerale sa te refaci mai repede, si cu niste mese bine puse la punct si bogate in proteine si moderat in carbo(lapte, carne, oua, ovaz etc) + odihna.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 5:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aha inteleg..imi recomandati devil gainer dar mam uitat si vad ca e 65 lei cutia de 900 gr.iar o singura portie e 160gr..deci mi-ar ajunge km 5 zile:))alte gramaje nu sunt sau cum pot lua??ar trebui s iau vreo 4 cutii s imi ajunga o luna..fac sala de aproximativ 2 luni//mese p zi in jur de 5-6 dintre care 2 mai principale iar celelalte asa cate putin..va rog explicatimi cu devil gainer mai exact?multumesc!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 6:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti lua 80 grame la portie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

deci..sa o luam cu inceputul..suplimentele nu sint pilule magice ..ele se numesc asa pt ca exact aia si sint..ceva de calitate care adaugi atunci cind restul alimentatiei antrenamentul si odihna sint ca la carte...atunci vei obtine mici progrese..care nici acestea nu vin peste noapte...poti alege un concentrat proteic sau niste aminoacizi pt a-ti suplimenta nr total de proteine din alimentatie..dar baza ramine alimentatia calitativa suficienta si inteligenta..si rabdarea...nu o sa faci brat de 50 in 2 luni de sala doar pt ai luat suplimentul X sau Y


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate