Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Impinsul pt umeri
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente umeri

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2012 7:27 am    Titlul subiectului: Impinsul pt umeri Raspunde cu citat (quote)

http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/the_lost_art_of_overhead_pressing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
sandueduard
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Feb/2012
Mesaje: 32
Locatie: lipsa

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2012 11:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

este adevarat ca presele deasupra capului opresc cresterea?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2012 4:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

doamne fereste..inca asa o gogomanie nu am auzit..nici vorba ...cine a spus asa ceva merita o palma dupa cap


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2012 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laughing) pe asta chiar n-am mai auzit-o happy wrong total




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 12:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu am auzito pe asta.. si chiar am citit big grin oricum pentru mine impinsul cu bara este cel mai urat exercitiu big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
sandueduard
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Feb/2012
Mesaje: 32
Locatie: lipsa

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Delincvent a scris:
Si eu am auzito pe asta.. si chiar am citit big grin oricum pentru mine impinsul cu bara este cel mai urat exercitiu big grin

Da,asa am auzit si eu de mai multe ori de la mai multe persoana, argumentand ca pune presiune pe coloana(la fel ca genoflexiunile) si ca cica ar opri cresterea. Nu am incercat decat odata acest exercitiu(din cauza ca mi-a fost frica sa nu mai cresc) si nu pot sa-mi spun parerea mea despre el. :wink:



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BlackSeven
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Feb/2012
Mesaje: 60
Locatie: Jimbolia

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 3:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E bun eexercitiu,da eu unu prefer ganterele.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jackzorn
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Feb/2012
Mesaje: 74
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 4:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)



Cum intra daca faci impins tinand ganterele astfel?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 4:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

impinsul din picioare cu bara sau military press este un ex excelent pt masa generala a umerilor,la fel de bun ca impinsul cu gantere din sezut..ideal este sa le tot rotiti la antrenamente




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente umeri Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate