Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cum pot sa slabesc la coapse (la pulpe) ?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad07
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Sep/2009
Mesaje: 4
Locatie: bacau romania

MesajTrimis: Sam Mar 06, 2010 11:10 am    Titlul subiectului: Cum pot sa slabesc la coapse (la pulpe) ? Raspunde cu citat (quote)

as dorii sa aflu cum pot sa slabesc la coapse (la pulpe), pentru ca sunt cam gras in pulpe. gambele sunt ok... dar cu pulpele am eu probleme,vreau sa slabesc la pulpe si nu reusesc.si la solduri,la fund..la fel sunt.. cam plinut.. de la solduri in sus sunt ok,nu am probleme ,dar cu soldurile si cu pulpele am eu probleme,vreau sa scap de surplusu de grasime de pe pulpe si fund,si solduri. am alergat vara trecuta timp de 2 luni ,cam de 3 ori pe saptamana ,timp de o ora.. dar nu prea a dat rezultate alergatu,am slabit mai mult la burta.. si prin alte parti,dar la pulpe nu am dat nimic jos.. vreau sa aflu ce pot sa fac.niste exercitii ceva.. va rog.mi`a zis un baiat ca as putea sa iau crema anticelulitica.. si ca voi scapa de surplusu de grasime de pe pulpe.este adevarat ,pot sa iau asa ceva?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2012 7:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

alearga in fiecare dimineata 30-45 de minute pe stomacul gol si apoi sa iei micul dejun,fa asta timp de 3 luni.Vezi daca da rezultate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2012 7:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

deeeeeci..slabire tintita pe un anumit punct nu exista..doar slabire generala simetrica...dar raspunsul e mereu acelasi...sala,cardio,alimentatie corespunzatoare..dar neaparat incorporeaza in antrenamentul tau genoflexiuni indreptari fandari...vei avea tonus mult mai bun chiar si o idee de extramasa la picioare..si atfel le vei simti si vor arata..poti pune accent pe picioare la antrenamente daca vrei..poti face de doua ori pe saptamina picioare...ceva de exemplu: 4 serii genoflexiuni,4 serii fandari 4 serii indreptari..si sa repeti inca intr-o zi la 2-3 zile distanta...dupa vreo luna ar trebui sa se vada diferenta...incerca sa umbli mai mult pe jos sau fa la sala mers accelerat pe banda cu inclinatie...de-asemenea redu carbohidratii din alimentatie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mojapetru
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 12/Mar/2009
Mesaje: 21
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Joi Mar 15, 2012 4:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

N-o sa fac alceva decat sa intaresc sfaturile trasate de SHADOZ deoarece combinarea exercitiilor de tip cardio cu cele de forta o sa ati ofere un motor puternic de ardere a grasimilor. DECI MUSCHI MAI MARI, MAI MULTE GRASIMI ARSE !!!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2012 9:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...plus ..daca la aceleasi dimensiuni ai tonus si o idee de masa musculara..altfel arata si se simte un segment corporal...decit daca zona respectiva este flasca fara tonus cu retentie de apa... happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 23, 2017 12:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cel mai recomandat e ca atunci cand dorim sa acumulam masa musculara si vrem sa folosim un anumit produs pentru a pune muschi sa ne interesam mai mult inainte si de la alte persoane care au folosit produsul respectiv si care se declara multumiti sau nu de produsul respectiv. Poate conta foarte mult acest aspect si poate ajuta in luarea unei decizii.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate