Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Brutal Anadrol
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
AnghelMihai
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Ian/2012
Mesaje: 2
Locatie: Curtea de Arges

MesajTrimis: Vin Ian 27, 2012 10:47 pm    Titlul subiectului: Brutal Anadrol Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua. Ma numesc Anghel Mihai, am 17 ani si sunt unul din multii amatori de culturism. Am inceput sa iau Brutal Anadrol acum o saptamana. Totul ok pana acum 2 zile cand, dupa ce am luat Anadrol dupa 20 de minute pielea s-a inrosit, aveam mancarimi usoare, imi ardea corpul, dar aveam si multa energie.

Am crezut ca acest lucru s-a intalmplat din cauza ca le-am luat cu putina apa. Urmatoarele 2 zile am luat Anadrol cu o cantitate de aproximativ 1 litru de apa, dar mi s-a intamplat la fel.


Spuneti-mi daca este normal sa mi se intample asta si daca cineva a avut acelasi caz ca si al meu rog sa posteze aici.


Va multumesc.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 27, 2012 11:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, probabil ca ai o reactie adversa de la una din ingredientele din care ii compus produsul, astfel nu-mi pot exlica de ce, probabil din combinatia STRERENZIM sau de la arginina (AAKG-ul), incearca sa reduci doza, daca si atunci apare problema, incearca sa faci o pauza, nu le mai iei o saptamana.

app. efectele pe care le simti tu adica, mancarimi, arderi si rosiata se mai simpt si de la creatina fosfata, dar din cate am vazut in descrierea produsului, nu contine creatina fosfata.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 7:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

senzatiile alea pot fi de la beta-alanina..bea mai multa apa pe parcursul zilei,nu mai bea cafea pe linga ..asta daca bei..si daca se repeta senzatiile,fa-ti un control la cardiologie sa vezi cum stai cu inima


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 9:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Obiectivul tau,banuiesc este acumularea de masa musculara.La varsta ta pe primul loc trebuie sa fie alimentatia minim 5 mese pe zi care sa cuprinda piept de pui,peste,oua,carne de vita,curcan,lapte,branzeturi,orez,cartofi,fulgi de ovaz,legume fierte + 2 shakere de proteine Devil Gainer + un complex de vitamine si minerale Devil Multivitamin & Multimineral




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 12:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Brutal anadrol nu contine beta-alanina


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AnghelMihai
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Ian/2012
Mesaje: 2
Locatie: Curtea de Arges

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doza pe care o iau este de 3 pastile inainte de antrenament cu 30 de minute. De mancat mananc foarte mult. O sa incerc sa fac pauza de o saptamana si sa vad ce se va mai intampla.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok, dupa aceea revi sa ne spui daca mai ai probleme sau nu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Ian 28, 2012 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fa pauza...ti-am zis daca scopul tau este sa pui muschi...treburile mentionate mai sus trebuie sa fie nr1.La varsta ta nu ai nevoie de stimulatoare pe baza de testosteron...esti plin de hormoni pana la 22 23 ani.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 29, 2012 8:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si nu uita totusi de un control la un cardiolog bun...asa ca sa stai linistit ca esti ok




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 11:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa nu-l iei pe stomacul gol si eu am patit la fel, va fi o absortie mai lenta si totul va fi ok. Sa nu uiti sa bei lichide!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 9:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am folosit si eu o cutie de Brutal Anadrol,dar nu am simtit nici un efect.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciupanezu
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 26
Locatie: Galati

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 4:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mr_bicepsus a scris:
Am folosit si eu o cutie de Brutal Anadrol,dar nu am simtit nici un efect.

cum asa?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cernescu
Membru
Membru



Data inscrierii: 01/Feb/2013
Mesaje: 1
Locatie: constanta

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2013 9:40 am    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

isi face treaba acest produs? sau raman pe tribulus maximus? multumesc mult!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2013 1:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe langa tribulus maximus, asta mai are si ceva oxid nitric si ceva energizant... deci ai putea sa le combini dar, doar inainte de antrenament, nu si seara


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
twitish
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2014
Mesaje: 4
Locatie: Gaesti , Dambovita

MesajTrimis: Lun Aug 18, 2014 1:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am folosit si eu Anadrol de la compania Brutal 2 cutii
Si mie mi-sa intamplat la fel .. esti alergic la o substanta din continutul suplimentului dupa 15-20 de minute efectele dispar
Eu lam combinat cu Creatina Phx si am avut rezultate excelente



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate