Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Glutamina
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Glutamine

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 5:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

70 de grame gigant pro mass..2 portii pe zi,una dimineata una dupa antrenament plus xplode inainte d antrenament cu juma d ora...glutamina cum as putea-o lua??sau nu prea merge??eu ma gandeam la 5 grame amestecat cu proteina dupa antrenamen e k?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 6:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu zic sa iei glutamina cu prima portie de proteine adica aia de dimineata


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 7:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vlad a scris:
poi ar fi bn daca as lua dupa antrenament...in shakeu d proteine care e portia de 70 gr s pun si 5 gr de glutamina..e bn asa??sau mai bn ar fi dimineata s o combin cu prima portie de proteine??nu as vrea s iau 2 portii p zi,cred k e de ajun s 5 gr...va rog frumos sfatuiti-ma!!va multumesc


merge si 10 gr pe zi



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 8:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deci credeti k ar fi o combinatie buna?vrea sa ma ajute la masa de asta am intrebat daca e buna glitamina?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 8:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca nu bagi in tine tzapan carne ,oua legume fructe odata la 3-4 ore degeaba iei gigant mass sau mai stiu eu ce...ia 5 game glutamina dimineata la trezire si seara inainte de culcare


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dimineata o pun in shakeu d proteine iar seara o iau cu un pahar d apa e bm?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 9:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vlad a scris:
Dimineata o pun in shakeu d proteine iar seara o iau cu un pahar d apa e bm?


ii foarte bine



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlad
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Ian/2012
Mesaje: 35
Locatie: bacau

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 9:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ms ptr ajutor!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mar 29, 2012 10:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vlad a scris:
Ms ptr ajutor!


cu placere thumbs up




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan89
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Feb/2012
Mesaje: 34
Locatie: LIPOVA

MesajTrimis: Mar Apr 10, 2012 1:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

daca iei creatina inainte de antrenament si glutamina dupa antrenament si ianinte de somn eu zic ca e ok , mie imi merge ff bine asa.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Apr 10, 2012 5:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

creatina inainte de antrenament nu e neaparat o idee f buna pt ca ea nu are rol de enregizant imediat...trebuie sa se absoarba intii..imediat dupa antrenament e mai bine pt ca procesele de asimilare sint mult sporite de fereastra anabolica... dupa antrenament shakeul poate fi oricit de complex nu e nici o problema..si glutamina..si creatina si amino sau un izolat proteic..toate sint ok impreuna...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Glutamine Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate