Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ce suplimente sa iau pentru "burta in patratele" ?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
drelciucc
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 2
Locatie: Frasin,Jud. Suceava

MesajTrimis: Joi Iun 14, 2012 8:22 pm    Titlul subiectului: Ce suplimente sa iau pentru "burta in patratele" ? Raspunde cu citat (quote)

Salut. Am vreo 3 saptamani de cand am inceput sa am grija de mine. Am inceput sa mananc sanatos si sa merg la sala de forta. Cei mai vechi de acolo mi-au spus ca, constructia mea e potrivita pentru asa ceva, in sensul ca am 1.80 m si 90 kg, spatele destul de lat, umeri mari, brate mari (nedefinite insa), picioare groase.

Pentru inceput fac 3 antrenamente pe saptamana (luni,miercuri si vineri), si dupa 3 saptamani am inceput sa dau jos ceva kg (joc de 2 ori pe saptamana si fotbal). Pentru a slabi mai repede, a transforma grasimea in tesut muscular si pentru a defini grupele de muschi si a creste masa musculara as vrea sa folosesc niste suplimente, insa nu stiu ce sa iau.
Va rog sa imi recomandati ceva, dar direct produsul (adica sa nu imi spuneti de ex:"ia aminoacizi", ci de care mai exact sa iau), eventual cu link direct, si sa ma incadrez undeva in suma de 200-250 ron lunar.

Am o alimentatie normala din care lipsesc: carnea de porc, prajelile, sucurile, dulciurile, alcoolul. Mananc numai carne de pui fiarta sau la gratar, peste la cuptor cu legume, foarte multe paste integrale, salate de sezon, oua, lapte, branzeturi si fructe.
Nu e neaparat cea mai sanatoasa alimentatie, insa pentru o persoana care era ahtiata dupa carne de porc,grasimi, preparate (salamuri,cremwurst etc.), Cola, e un mare pas inainte.
Vreau sa mai adaug ca fumez regulat aprox 15 tig pe zi. In rest am o viata normala (am 28 ani) cu min 7 ore dormite pe noapte si putina activitate fizica zilnic.

Astept niste recomandari pentru ce produse sa iau astfel incat sa transform "burta in patratele", si sa capat in acelasi timp ceva masa musculara la nivelul pieptului si spatelui. Va multumesc ...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Iun 14, 2012 10:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Niste suplimente ce ti-as recomanda:

100%whey proffesional o portie dupa antrenament si daca iti permiti una dimineata sau oricand in timpul zilei ;

Super fat burner

Vitabolic
1 pastila dimineata dupa prima masa a zilei



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
drelciucc
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 2
Locatie: Frasin,Jud. Suceava

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2012 6:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa le iau toate in acelasi timp?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2012 8:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da...nu are absolut nimic daca le iei toate 3...gandeste-te ca ceea ce ti-am zis eu si dozele....sunt relativ modeste-mici...un sportiv care doreste performanta le dubleaza in + la astea mai adauga multe altele,aminoacizi,stimulatoare etc etc




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate