Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Banda de alergare SportsArt T630 HTR
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Aparate culturism si fitness

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iul 14, 2009 3:44 am    Titlul subiectului: Banda de alergare SportsArt T630 HTR Raspunde cu citat (quote)

Banda de alergare SportsArt T630 HTR



SportsArt T630 HTR este una dintre cele mai bine vandute benzi de alergare, preferate se pare de catre utilizatorii acestor gen de aparate.

Marca: SportsArt

Model: T630 HTR

Motor: 4CP

Viteza: 0-20 Km/h

Suprafata de alergare: 158x57 cm

Inclinare / Lungime pas: automata, 0-15%

Durata de utilizare: 8-12 h/zi

Dimensiuni: 218x85cm

Pret USD fara TVA: 5470 USD

Pret LEI fara TVA: 16410 RON

Garantie: 2 ani (24 de luni) + Post garantie la cerere

- Asiguram transport gratuit in orice localitate din Romania (acest produs nu se trimite prin posta !!!)
- Montare gratuita !
- Asiguram piese de schimb !
- Service gratuit pe perioada garantiei + posibilitate de contract post-garantie !

Produsul poate fi comandat online, aici: http://suplimente-culturism.ro/index.php?act=viewProd&productId=141



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
ytaman
Membru
Membru



Data inscrierii: 22/Mar/2010
Mesaje: 3
Locatie: pitesti

MesajTrimis: Sam Ian 01, 2011 9:24 pm    Titlul subiectului: service Raspunde cu citat (quote)

salut, am si yo o banda de alergat sports art t630
doresc sa stiu si yo cn poate asigura service pt ea
a mea necesita service si nu stiu ce sa ii faac
va rog sa ma ajutati
multumesc
astept raspuns



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Sam Feb 12, 2011 4:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da un telefon aici: 0362 - 805 529 ... si intreaba.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
ciupanezu
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 26
Locatie: Galati

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 4:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aveti si mai ieftine?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 9:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ciupanezu a scris:
aveti si mai ieftine?


Au fost si benzi mai ieftine, marca Eastorm ... Nu stiu daca mai sunt, suna la numarul de telefon 0362-805.529 si intreaba daca mai sunt pe stoc.

PS: Atentie cu SPAM-ul pe forum !!! Daca postezi aiurea doar pentru a acumula posturi pentru concurs ... te inseli ! Conteaza si calitatea posturilor, nu doar numarul lor ...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Salter
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Iul/2012
Mesaje: 13
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 18, 2012 12:13 pm    Titlul subiectului: Salter - Active Health Raspunde cu citat (quote)

Incercati aparatele si echipamentele pentru fitness de la Salter.
Pentru uz casnic si profesional.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Aparate culturism si fitness Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate