Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Recomandare suplimente!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mitzas
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Iul/2012
Mesaje: 5
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Sam Iul 21, 2012 2:08 pm    Titlul subiectului: Recomandare suplimente! Raspunde cu citat (quote)

Buna tuturor!
Am 16 ani 55kg 1.82 inaltime.
Ce suplimente imi recomandat?Mi-a reocmandat cineva proteina+animal pump.Ce parere aveti tinand cont ca fac sala de 2 saptamani?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Iul 21, 2012 6:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai in primul rand la 1.82 si 55 kg ar trebui sa mananci mai mult, cred eu, iar dupa ca si supliment ar fi bun un Gainer, o creatina si o multivitamine si minerale, cam atat ar fi de inceput, dar cel mai important sa ai o alimentatie mai bogata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitzas
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Iul/2012
Mesaje: 5
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Sam Iul 21, 2012 8:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai mananc de 3 ori pe zi mese fixe si bogate in proteine(zilnic carne) dar am arderile rapide.imi dai link-uri de la ce mi-ai recomandat tu?animal pump nu e bun?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Iul 21, 2012 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti folosi linistit animal pump,iar o proteina,sunt mai multe: Devil Gainer sau Nitro Gain sau Rapid Mass
pe langa astea incearca sa mananci la fiecare 3 ore,sa asiguri corpului proteina si carbohidrati complecsi....carne ,oua ,branzeturi,cereale,orez,cartofi etc




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mitzas
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Iul/2012
Mesaje: 5
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Sam Iul 21, 2012 11:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mersi mult pentru raspunsul tau scurt si la subiect .Mai am o curiozitate.Daca ma las de sala dupa cateva luni dupa ce am luat proteine vor aparea efecte adverse?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Iul 22, 2012 4:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

suplimentele n-au efecte adverse in general, nici dupa ce ai incetat sa le mai iei, doar in cazul in care faci exces.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitzas
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Iul/2012
Mesaje: 5
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Dum Iul 22, 2012 2:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar exista riscul sa cresc foarte mult in greutate dupa ce ma las de sala?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Iul 22, 2012 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stai linistit ca nu o sa iei in greutate, probabil doar in cazul in care faci sport (sala) multi ani si dupa te lasi brusc si continui sa mananci la fel cum mancai cand faceai sala, corpul nu mai are cum sa arda, deci se depune.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mitzas
Membru
Membru



Data inscrierii: 21/Iul/2012
Mesaje: 5
Locatie: baia mare

MesajTrimis: Dum Iul 22, 2012 3:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OK mersi mult de amabilitate o sa ma decid ce o sa iau in zilele astea.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate