Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Concentrat proteic sub forma lichida
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Concentrate proteice

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Aug 11, 2012 1:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

happy si mie mi s-o intamplat asa cu un shaker dar am schimbat capacul si nu mi-o mai facut faze, se mai intampla


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Aug 12, 2012 9:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Good for you dar eu nu am capac de rezerva laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Aug 12, 2012 11:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 10:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La sfarsitul lunii as dori sa incep in paralel cu fitness-ul 3 antrenamente pe saptamana de forta si as dori sa stiu daca alegerea mea pentru suplimente este OK.

In principiu doresc sa cumpar un MRP pe care sa il consum dimineata pe stomacul gol (in loc de mic dejun) + o banana sau alt fruct. Inainte de sala cu 30 minute iau un pliculet de burn pak, in timpul antrenamentului consum o portie de concentrat proteic lichid, dupa efortul fizic as dori sa cumpar niste L-glutamin pentru refacere.
- Dupa mese 2 pastile Xs

Tinand cont ca de concentratul proteic lichid care imi ajunge 10 zile per sticla ar fi o alta combinatie mai rentabila pentru un concentrat proteic cu un continut scazut de carbohidrati ?

Daca are cineva alta combinatie de suplimenta nu exitati sa spuneti.

Principalul meu tel este a-mi modela cat de cat corpul nu doresc performanta sau kilograme de muschi ci doar un corp OK happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 11:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru ce vrei tu sa faci ar fi mai ok proteina lichida dar poti sa iei si praf cum ar fi devil whey dar eu ti-as zice mai bine sa iei proteina lichida dupa sala combinat cu glutamina, in timpul antrenamentului poti lua mai bine un izotonic sau ceva special pt asta, in rest ii ok.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 7:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Chestia e ca dimineata m-am obisnuit sa mananc cereale sau musli iar cantitatea de carbohidrati este cam la fel cu o portie de MRP. Plus ca as avea o concentratie mai mare de proteine in alimentatie.

Pe sticla spune ca este recomandat consumarea produsului in timpul antrenamentului... oricum de acum il voi consuma dupa antrenament cu o doza de glutamina.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 7:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iti recomand MRP-ul de la Xplode Gain Nutrition, vezi aici: http://suplimente-culturism.ro/x-mrp.html


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 10:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e da, poti sa incerci sa vezi cum ii MRP-ul de la Xplode Gain Nutrition mi se pare foarte interesant, n-am apucat sa-l incerc dar ma bate gandu sa-mi iau o cutie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Vin Aug 17, 2012 3:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

L-am vazut ca a intrat in stoc noul sortiment de suplimente oferit de Xplode Gain Nutrition. In weekendul acesta fac calculele de rigoare si voi vedea ce voi face.

Multumesc pentru feedback big hug

Sa inteleg ca magazinul dumneavoastra este unic importator pentru Xplode Gain Nutrition si devil nutrition pentru ca la contact este aceeasi adresa ori dumneavoastra ati optat produsele unui OEM pentru a va completa oferta cu noi produse?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Sam Aug 18, 2012 8:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Unic importator la mai multe produse happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Dum Aug 19, 2012 10:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru raspuns, am intrebat pentru ca nu am gasit in alta parte aceste produse, ma refe in afara tarii.

Singurul loc in care am vazut produse devilnutrition a fost alibaba care vinde mai multe prostii made in china big grin.

Poate nu am cautat eu unde trebuie... documentarea mea nu se va termina aici, voi mai cauta alte informatii despre ei.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Concentrate proteice Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate