Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Intrebare Afiliati
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Program de afiliere

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cata90
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 1
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 8:05 pm    Titlul subiectului: Intrebare Afiliati Raspunde cu citat (quote)

Buna seara,

Vreau sa ma inscriu pentru programul de afiliere

Dar nu am cont PayPal, cont in banca sau CEC

Ce pot face?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
flavone
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Oct/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie Oct 10, 2012 9:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Am o intrebare; daca cineva ajunge pe site de pe link-ul meu de afiliat, vede produsul dar nu il cumpara pe loc, revine a doua zi, de exemplu, intrand direct pe site, comisionul mai este valabil? Stiu ca unele site-uri folosesc un cookie care tine minte ca respectiva persoana a ajuns pe site printr-un anume afiliat.

Sa concluzionez, intrebarea mea este daca exista un astfel de sistem si in cazul suplimente-culturism.ro

Multumesc!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Oct 10, 2012 10:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ Cata90: - trebuie sa ai un cont de banca, altfel nu putem sa-ti trimitem banii.

@ flavone: - Bineinteles ca este implementat acest sistem. Odata ce utilizatorul a dat click pe bannerul afisat pe siteul tau insa revine pe siteul nostru abia dupa cateva zile pentru a cumpara, vanzarea va fi contorizata. Cockieurile sunt valabile timp de 30 de zile. Adica, daca utilizatorul care a dat click pe banerul de pe siteul tau, cumpara ceva de pe site in urmatoarele 30 de zile, vanzarea va fi inregistrata automat in contul tau de afiliat.


Ultima modificare efectuata de catre admin la Joi Oct 11, 2012 9:11 am, modificat de 1 data in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
flavone
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Oct/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi Oct 11, 2012 9:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
@ Cata90: - trebuie sa ai un cont de banca, altefl nu putem sa-ti trimitem banii.

@ flavone: - Bineinteles ca este implementat acest sistem. Odata ce utilizatorul a dat click pe bannerul afisat pe siteul tau insa revine pe siteul nostru abia dupa cateva zile pentru a cumpara, vanzarea va fi contorizata. Cockieurile sunt valabile timp de 30 de zile. Adica, daca utilizatorul care a dat click pe banerul de pe siteul tau, cumpara ceva de pe site in urmatoarele 30 de zile, vanzarea va fi inregistrata automat in contul tau de afiliat.


Super! Multumesc mult pentru lamurire.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Program de afiliere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate