Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Inaltime
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
stefan
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Noi/2012
Mesaje: 5

MesajTrimis: Lun Noi 05, 2012 11:18 pm    Titlul subiectului: Inaltime Raspunde cu citat (quote)

salutare.am si eu o intrebare in legatura cu inaltimea.e posibil ca facand exercitii cu greutati mari pt umeri si picioare sa dai inapoi in inaltime?si daca e posibil asa ceva conteaza si varsta?multumesc


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Noi 06, 2012 12:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

laughing) buna asta, stai linistat ca nu o sa dai inapoi si nici nu o sa-ti opreasca cresterea... chestile astea sunt doar MIT-uri, deci nu's adevarate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Noi 06, 2012 11:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu-ti fa nicio problema. si eu fac de la 15 ani sala, si acum am 1.93...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
stefan
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Noi/2012
Mesaje: 5

MesajTrimis: Mar Noi 06, 2012 5:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok.multumesc mult pentru rsp-uri.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Devil
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Iul/2012
Mesaje: 47
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mar Noi 06, 2012 6:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesant... cand eram mai mic am fost impulsionat de un antrenor de culturism sa vin la antrenamente sa imi stimulez crestere. E prima data cand aud pe cineva ca ii este frica sa nu ramana mic daca se duce la sala.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
stefan
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Noi/2012
Mesaje: 5

MesajTrimis: Vin Noi 09, 2012 4:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Devil...nu imi fac griji ca nu mai cresc...problema e ca am 1.80m si am auzit ca facand cu greutati mari,risti sa dai inapoi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Noi 09, 2012 5:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eventual sa te cocosezi,dar asta numai in cazul in care faci genoflexiuni laughing silly


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Noi 10, 2012 12:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

genoflexiuni incorecte happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
schaz
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Noi/2012
Mesaje: 5
Locatie: suceava

MesajTrimis: Sam Noi 10, 2012 11:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e foarte important modul in care executi antrenamentele pt a nu avea probleme cu coloana pe viitor




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Adresa AIM
schaz
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Noi/2012
Mesaje: 5
Locatie: suceava

MesajTrimis: Sam Noi 10, 2012 11:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

care este varsta cea mai frageda de la care se poate incepe acest sport


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Adresa AIM
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Noi 11, 2012 2:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se poate incepe si de la 12-13 ani


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate