Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Antrenament
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
andrei
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Iun/2010
Mesaje: 4
Locatie: Beius

MesajTrimis: Sam Iun 26, 2010 10:24 pm    Titlul subiectului: Antrenament Raspunde cu citat (quote)

Buna seara.Am 15 ani impliniti de 14 zile,1,72 inaltime si 62 Kg.
Fac sala acasa de aproape 2 ani.Pot sa zic ca de`atunci am obtinut rezultate excelente.Fac sala pentru a avea un corp frumos,nu vreau sa ma umflu ca si acei culturisti care ii vedem la tv si pe youtube.
Dar am o intreabre.
1.Daca fac in fiecare zii cate o serie la fiecare dintre grupele musculare este bine?adica voi avea rezultate destul de bune?
Tin sa mentionez ca pana acuma nu am luat suplimente..doar am baut lapte de bivolita,am mancat branza de oaie si miere de albine,evident si carne aproape in fiecare zii..rar cand face mama altceva.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 5:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nustiu daca os a ai rezultate cu cate o serie la fiecare grupa happy e aiurea si suna aiurea big grin

Ai nevoie de un antrenament bine pus la punct Luni Marti Joi Vineri la varsta ta astea ar fi zilele de antrenament restu odihna din plin daca vrei sa cresti
4 EXERCITI / GRUPA a cate 4 seri cu minim 10 repetari happy deoarece parerea mea ca la noi incepatoru sub 10 repetari muschiu nu are asa mare implicare chiar daca greutatea este mai mare happy bafta



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
gabrielo33
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 25
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 6:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti sa faci si acasa, dar ce te opreste sa mergi la o sala? E bine si acasa daca, completezi si cu 3 alergari a cate 30-40 de min pe sapt. Daca chiar vrei sa iei suplimente, nu te speria, poti lua linistit un complex de multivitamine multiminerale si un concentrat proteic iti va fi de folos. Pe siteul acesta gasesti care ti se potriveste. Totul depinde de tine ce vrei sa faci. Eeu ti-as indica o sala unde sa faci 3 antren. pe sapt. sa mananci regulat sa ai cel putin 3 mese pe zi si 2 de fructe sau legume.
La varsta ta e foarte indicat sa te alimentezi corespunzator, inca esti in perioada de crestere si sa te feresti de tentatiile de zi cu zi, tigari, alcool etc. Bafta!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate