Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Xtreme Gain
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
suMMer
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mar/2013
Mesaje: 1
Locatie: Slatina

MesajTrimis: Mar Mar 12, 2013 7:22 pm    Titlul subiectului: Xtreme Gain Raspunde cu citat (quote)

Salut!
Sunt nou pe acest forum si vreau sa va cer parerea despre un supliment: Xtreme Gain.
Acesta contine urmatoarele ingrediente: L-arginina, Arginina alfa-ketoglutarat (AAKG), Arginina Ketoisocaproate (AKIC), ornitina alfa-ketoglutarat (OKG), Alpha-ketoglutarat, stearat de magneziu, di-calciu Phosphate, celuloza, acid stearic.

Am citit pe 2 site-uri ca este un supliment foarte bun si eficient.
Ce parere aveti ? Isi merita banii ?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Mar 14, 2013 10:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu nu stiu... nu am auzit de el.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Andreas
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2013
Mesaje: 2
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Joi Mai 16, 2013 7:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Uite acum 3 zile l-am cumparat si eu (am zis ca ma risc, ce dracu) si astept rezultatele pe care le promite. Daca te documentezi putin pe net imposibil sa nu-ti intre in ochi faptul ca promite "6 kile de muschi in 1 luna". (ba esti nebun?!)

Eu momentan am 77 kg la 1.88 m.
Te tin la curent cu toate modificarile (daca apar).



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciprian14
Membru
Membru



Data inscrierii: 01/Iun/2013
Mesaje: 2
Locatie: Petrila

MesajTrimis: Sam Iun 01, 2013 3:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

As vrea sa achizitionez si eu acest produs.... Andreas imi poti spune si mie ce schimbari au aparut?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Andreas
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2013
Mesaje: 2
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Dum Iun 02, 2013 7:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut !

In primul rand sa stii ca l-am luat in prima sapt de la cumparare si dupa aia am facut o pauza de 1-2 saptamani sad (nu am mai avut bani si pt sala ).
De la inceputul lunii iunie vreau sa ma apuc din nou (neaparat) si am sa continui sa iau Xtreme.
Intr-o saptamana ,cat l-am apucat sa-l iau, sincer iti zic, mi se pare ca am slabit mai mult decat sa pun masa musculara - nu asta mi-e obiectivul.

La sfarsitul lunii iunie sper sa iti pot zice mai multe despre cum evolueaza lucrurile... sfatul meu e, sa nu te grabesti sa-l cumperi.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciprian14
Membru
Membru



Data inscrierii: 01/Iun/2013
Mesaje: 2
Locatie: Petrila

MesajTrimis: Dum Iun 02, 2013 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am inteles....oricum eu nu am incredere in ei datorita marketing'ului agresiv purtat de firma.....dar totusi am sa mai caut si pe alte site'uri.....
Multumesc de raspuns
Numai bine.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 04, 2019 10:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si Gh Balance intra destul de bine pentru cresterea masei musculare si pentru cresterea energiei in general!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate