Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Slabire, dilema intre a alege 2 produse
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
LowArmour
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 09, 2013 7:52 pm    Titlul subiectului: Slabire, dilema intre a alege 2 produse Raspunde cu citat (quote)

Salut,

Am 1,77m si 88kg...si as vrea sa slabesc. Inainte cand faceam sala aveam 72-74kg, cu ceva muschi pe mine (nu multi). Dar de 3 ani am inceput doua facultati si am intrat pe o panta descendenta in ceea ce priveste alimentatia si sportul. Acum am terminat una dintre ele si am un pic mai mult timp pe perioada verii.

Ma gandeam sa ma reapuc de sala, dar pentru inceput, fac doar pt slabit. As vrea sa aleg intre urmatoarele produse XSlim si REVEX-16 (alias Adipokill) si poate niste amino. Chiar nu conteaza pretul, deci recomandati-mi cel mai bun produs si eficient (nu trebuie sa fie neaparat unul dintre astea, puteti preciza si alte produse, dar repet, banii nu conteaza).

In ceea ce priveste regimul alimentar e la pamant, si nici nu am avut timp si nervi sa il ridic. Mananc de 1-2 ori pe zi si foarte mult. O sa incerc sa reduc aportul si sa cresc frecventa. Calitativ, pana acum mancam abominabil, gen numai junk food, pentru ca nu prea treceam pe acasa,dar de acum o sa mananc mai bine, in principiu stiu ce trebuie sa mananc.

Acum un an am tinut keto, iarasi, inspirat de un guide tinut de un coleg de-al vostru de pe forum. Am tinut 3 saptamani, si am slabit 7 kg, am incetat pentru ca ma simteam foarte slabit, mancand numai piept de pui, carne de porc, masline, ciuperci si cascaval. Dar dupa, au urmat sesiunile si, in conditii de stres, mananc foarte mult si am pus iarasi kilogramele la loc.

De doua zile, m-am apucat iarasi de keto si o sa combin cu sala si produsele care mi le recomandati voi.

Va multumesc, in anticipatie, pentru sfaturi



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Iul 10, 2013 10:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti folosi XSlim si/sau Adipokill. Aminoacizii sunt importanti, incarca sa folosesti cate 3 portii pe zi a cate 5 tab - dimineata, dupa antrenament si seara inainte de culcare de XAmino 14000 . Incearca sa ai 4-5 mese mici si curate pe zi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
LowArmour
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 10, 2013 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi pt raspuns. Si daca le-as folosi pe amandoua, XSlim si Adipokill, cate pastile trebuie sa iau din fiecare si in ce perioade ale zilei


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
LowArmour
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 10, 2013 6:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O sa iau si Vitabolic.

Si inca o intrebare magazinul de aici este al vostru, cel din Bucuresti?
http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-bucuresti.html

Ma gandeam sa nu mai dau comanda pe net ca sa mai platesc taxa de livrare, ci sa vin direct la voi, daca aveti produsele mentionate pe site.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Iul 10, 2013 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, este magazinul nostru ... Daca faci comanda pe site, la comenzi peste 100 RON ai transport gratuit prin Posta Romana. Vezi aici: http://suplimente-culturism.ro/informatii-despre-livrare.html


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
LowArmour
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 11, 2013 2:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am facut comanda la Revex-16, XSlim, X Amino 14000 si Vitabolic.

Am luat ambele arzatoare pentru ca din postarea lui Silviu, din "si/sau" am inteles ca le pot lua fie separat, fie impreuna (acum nu stiu daca am interpretat corect).

Totusi, nu stiu exact cum o sa impac Revex-16 cu XSlim, la "dozaj" scrie clar la fiecare ca nu le poti combina cu alte stimulente, iar cele doua contin stimulente.

Si as vrea sa stiu exact, in cazul in care le pot combina, care ar fi doza pe zi si in ce intervale orare, pentru ca aceasta ipoteza nu e prevazuta la "Dozaj".



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2018 9:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele pentru acumularea de masa musculara sunt benefice cu conditia sa se faca si exercitii pentru acumularea de masa musculara.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 14, 2019 1:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Slabirea se poate produce daca reusim sa respectam corect dieta si programele de exercitii fizice!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate