Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Suplimente pt energie, forta si recuperare
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
myrhinegold
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Dec/2012
Mesaje: 1
Locatie: iasi

MesajTrimis: Joi Dec 13, 2012 12:45 am    Titlul subiectului: Suplimente pt energie, forta si recuperare Raspunde cu citat (quote)

Salutare!
Am 28 de ani, 1.87 si 110 kg. Merg la sala de 3 ori pe sapt (aparate + banda).
Am reinceput sa merg la sala de vreo 2 luni dupa o pauza de aproximativ 3 ani.
Inaine imi era usor sa fac efortul fizic de la sala (3 ori/sapt) fara sa iau vreun supliment nutritiv (aveam si cu vreo 20 kg mai putin).
Deoarece lucrez L-V pana la 5 si am ceva kg in plus, in timpul antrenamentului ma simt obosit, lipsit de vlaga, abia reusesc sa ridic 65-70% din greutatile de acum 3 ani (ex: impins la piept in urma cu 3 ani 120kg, acum 80kg).

De 2 luni de cand am inceput antrenamentul tin si regim.

Ce suplimente as putea sa folosesc sa am mai multa energie, forta si sa imi revin mai rapid dupa antrenament?


Mentionez ca in timpul zilei beau multa cafea, deci suplimentele cu taurina, cofeina etc. sar din schema.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Dec 16, 2012 1:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca creatina fosfata X Crea Phosphate combinat cu ceva oxid nitric cum ar fi AKG 1000 L-Arginine


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Dec 17, 2012 1:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

este ceva normal sa nu mai poti face cu greutatile de cand ai facut ultima data, nu te speria. forta scade daca nu mai faci exercitiile.

Incearca si niste aminoacizi( inainte-dupa antrenament si dimineata sau seara inainte de culcare), gen Amino ST 5300 si un Vitabolic



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
daneliuc09
Membru
Membru



Data inscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 2
Locatie: Ineu

MesajTrimis: Mar Iul 16, 2013 11:30 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism Raspunde cu citat (quote)

Ceva suplimente pentru cresterea testosteronului ar fi ideale. E ok sa ai o atitudine pozitiva si sa alegi inca de la inceput suplimentele care ti se potrivesc cel mai bine!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate