Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Bine v-am gasit!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mboy90
Membru
Membru



Data inscrierii: 17/Iul/2013
Mesaje: 8
Locatie: Romania

MesajTrimis: Mie Iul 17, 2013 11:23 pm    Titlul subiectului: Bine v-am gasit! Raspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor! Ma numesc Florin si am intrat aici pt a-mi "reimprospata memoria" despre culturism si suplimente si antrenament!

Acum cu 3 ani in urma am avut timp mai mereu de sala si de intretinere! Nu doream si nici nu doresc sa fiu mare,insa totusi sa se vada ca sunt lucrat...asta fiind si timpul meu de care dispun avand un servici groaznic!

In cele ce urmeaza doresc sa aflu daca pot sa mai lucrez corpul ca si inainte stiind ca acesta are o "memorie musculara" si ce suplimente recomandati asa usor pe parcurs! am sa va pun niste poze cum aratam inainte cand faceam sala unde eram destul de binisor pt un om normal ce facea sala de 3 ori pe sapt insa chiar in punctul culminant cand puteam arata si mai si a trebuit sa renunt pt o perioada mare! veti vede pozele cu diferenta intre ele (in pozele cu sort albastru incepusem deja a pune pe mine, pozele avand o vechime de 1 an si ceva iar restul de 3 ani,iar fata de acele poze in sort albastru nu m-am schimbat deloc f mult...adica sa fiu mai grasut de atat)

Doresc sa imi spuneti si mie ce recomandari aveti! In momentul de fata sunt cu burtica destul de mare pt mine si sunt genul care se vede ca am lucrat candva la sala dar substantial timpul de stagnare si-a spus cuvantul! Serviciul ma indeamna sa ma trezesc dimineata la ora 8 fara ceva si sa lucrez pe masina pana in jurul orei 4 iar alteori sa merg de la 4 dupa pana seara la 11-12,programul acesta osciland,nestiind niciodata din timp cum voi lucra

Astept sfaturi din partea voastra! Antrenamentele si dietele mi le stiu face insa totusi pt moment scopul este sa slabesc,insa doresc niste sfaturi pro pt ca eu am cam intrat in umbra cu acest sport! Nu doresc sa imi fac viata de culturist insa sa arat ok este mai mult decat binevenit! Sapt viitoare de luni incep sa intru in sala,dar pt moment mi-am propus sa incep 2 sapt cu exercitii cardio si 2 sapt cu exercitii usoare cu gantere si haltera obisnuind corpul cu miscarile,iar dupa aceste 2+2 sapt sa ma apuca asa usor sa construiesc ceea ce am pierdut!

GATA!!! nu mai zic nimic....astept de la voi sa spune-ti ce si cum! big grin



























Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Iul 18, 2013 9:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Ideea de baza este sa mananci cat mai curat, facand asta in timp vei scapa si de tesutul adipos.

Ca si suplimente poti folosi inainte de antrenament Re Form pentru energie si arderea grasimilor, iar dupa antrenament un concentrat proteic gen Devil Whey. Pe langa acestea daca iti poti permite si niste aminoacizi XAmino 14000 si/sau un complex de vitamine XDaily .

Succes



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mboy90
Membru
Membru



Data inscrierii: 17/Iul/2013
Mesaje: 8
Locatie: Romania

MesajTrimis: Joi Iul 18, 2013 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intradevar regimul spune tot! momentan am luat pe graba un Burn FX pt ca inainte faceam treaba buna cu ala!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Prezentare membrii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate