Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Mi se potriveste GFX8 ?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
role192
Membru
Membru



Data inscrierii: 24/Oct/2011
Mesaje: 1
Locatie: sibiu

MesajTrimis: Lun Oct 24, 2011 12:23 pm    Titlul subiectului: Mi se potriveste GFX8 ? Raspunde cu citat (quote)

Mi se potriveste GFX8 ?

Salut ma numesc andrei an 19 ani am 1,78 inaltime si 71 kg fac sala de 2 luni si pot sune ca se vede ceva...

O problema ar fi am strat adipos pe abdomen si foarte putin la piept, as vrea sa incep sa iau niste suplimente pentru crestere de masa musculara si nu prea vreau sa ma ingras... Ce suplimente imi recomandati? Din cate am citit, ma cam potrivesc la mezomorf.

Eu m'am gandit sa iau GFX8 si niste creatina efervescenta. Dar am vazut ca GFX are carbohidranti si alti ziceau ca o sa ma ingras (o sa fac burta) daca iau GFX8, acuma sunt cam nehotarat .... spuneti-va si voi parerea, daca ar fi bine sa iau GFX8 ?


Program de antrenament
Luni: triceps si piept
Marti: picioare si antebrat
Miercuri: alergat cam 5 km
Joi: biceps si spate
Vineri; umeri, trapez dupa merg la fotbal 2 ore
Sambata: alergat
Duminica: alergat
abdomene fac in zilele cand alerg...

Eu vreau sa aflu daca fac burta (grasime) cum zic alti de la GFX8, daca stiti ce produse sunt mai bune pentru mine nu ezitati sa imi spuneti. tongue

Multumesc. Daca mai vreti alte detalii despre mine, sa spuneti ce va intereseaza...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mojapetru
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 12/Mar/2009
Mesaje: 21
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Vin Ian 06, 2012 5:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar fi bine sa folosesti pentru inceput, un Whey:
- Nitro Pure Whey Gold;
- BRUTAL Muscle On;
- Devil Whey,
... si aminoacizi (vezi produse, in oferta sunt o gramada).

Eventual pre antrenament, folosesti:
- Nitrox Therapy;
- Crea.TOR
- Creatine Phosphate.

Incearca sa lucrezi si la dieta, iar dupa ce stratul adipos a ajuns la nivelul pe care ti l-ai dorit, poti sa treci la suplimente gen GFX8:
- Devil Gainer;
- Nitro Gain;
- Scitec MyoMAX Professional

Pentru rezultate mai rapide poti lua si un arzator.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bodyline
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 2:12 am    Titlul subiectului: Gfx 8 Raspunde cu citat (quote)

Gfx 8 este cel mai bun, cel mai vandut si cel mai complex gainer ce exista pe piata de suplimente nutritive din Romania.
Gfx 8 nu contine aspartam. Gfx 8 respecta normele ISO 9001:2001 si HACCP. Gfx 8 este produs de firma Pro Nutrition, firma ce distribuie acest produs in 9 tari si este intr-o dezvoltare continua.
Gfx 8 contine urmatoarele ingrediente: concentrat ultrafiltrat de proteina din zer, dextroza, cazeinat de calciu, proteina totala de lapte, cacao, creatina monohidrata, maltodextrina, glutamina, leucina, izoleucina, valina, taurina, d-riboza, arginina. De aceea Gfx 8 este cel mai complex gainer din Romania si nu numai. Concentratia de ingrediente este foarte mare, nu cateva mg cum au multe din produsele ce intra pe piata de la noi. Gfx 8 contine per 100g produs urmatoarele: - 45% proteine - 43% carbohidrati simplii si complexi - 2500 mg (2,5g) de creatina - 1000 mg glutamina - 380 mg taurina - 250 mg arginina - 500 mg amino BCAA - plus un numar de 18 aminoacizi rezultati din proteina ( 45% in total).
Mod de administrare: Se amesteca doua masuri de Gfx 8 (70g) in 300 ml apa sau lapte.
A se administra de preferinta 2 portii pe zi: dimineata la trezire si imediat dupa antrenament.
Consuma doar Gfx 8 si ai tot ce vrei de la un gainer si astfel iti atingi tinta garantat.[/url]



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bodyline
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 2:13 am    Titlul subiectului: Gfx 8 Raspunde cu citat (quote)

Acesta este noul site Pro Nutrition.

http://suplimente-culturism.ro/pronutrition-gfx.html




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bodyline
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 2:14 am    Titlul subiectului: Gfx 8 Raspunde cu citat (quote)

Iar pe acest site se fac comenzi cu expediere rapida.


http://suplimente-culturism.ro/pronutrition-gfx.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Mar 10, 2013 2:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stai linistit ca avem si la noi pe site GFX-8, nu te mai stresa.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ere411413
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Aug/2013
Mesaje: 2
Locatie: Romania

MesajTrimis: Mie Aug 14, 2013 7:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am avut 117 kg acum am ajuns la 100 dupa 3 luni de regim si sala,oare daca o sa iau gfx 8 o sa pun la loc grasimea?inaltimea mea este de 1.87
sau imi puteti recomanda alt produs pentru crestere in masa musculara?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate