Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Informatii regim
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Kipan
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2013
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Aug 18, 2013 5:10 pm    Titlul subiectului: Informatii regim Raspunde cu citat (quote)

Salut,

Am 21 de ani si de ceva timp a inceput sa simt nevoia sa fac o schimbare corpului meu ! Am inceput pe la jumatea lunii iulie cu alergari seara de 30 min (20 min alergare+10 min scari) si sa tin cat de cat un regim.
Dimineata nu prea mancam deoarece ma trezeam pe la 11-12, dar cand reuseam sa ma trezesc mai devreme mancam oua fierte cu rosii, ardei gras si putin muschi sau salam slab. La pranz mancam cam orice mancare(dar nu grasa) cu 2-3 felii de paine integrala si seara (maxim 18:30) o salata sau ceva usor (mancare gatita) tot cu 2-3 felii de paine. Inainte sa ma duc sa alerg nu mancam sau beam nimic cu 2 ore inainte si o ora dupa ! Seara mai serveam un iaurt fara grasimi. In felul acesta am reusit sa slabesc vizibil(nu stiu cate kg, inca nu m-am cantarit). La inceput aveam undeva la 75-80 kg cu o inaltime de ~1.77. De curand m-am apucat si de sala astfel incat sa imi dau o forma corpului si sa se cunoasca si muschii, nu vreau sa ajung slab fara pic de definire.

Rugamintea mea este imi dati cateva sfaturi privind alimentatia si nu numai asftfel incat sa nu fac greseala de a slabii foarte mult si sa nu definesc corpul.

Multumesc anticipat !



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate