Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Suplimente nutritive pentru masa musculara
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cazimirflorin
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Aug/2013
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 26, 2013 1:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Care e diferenta intre suplimente si proteinele pt masa musculara (alea la punga:)?
Bun unele sunt pastile , iar celalate nu, dar ca si efect in timp ma refer!
Mersi



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
george83
Membru
Membru



Data inscrierii: 24/Apr/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 08, 2013 9:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua!
Stie careva in afara de suplimentele de care ziceam eu altele care pentru el au functionat si l-au facut sa aiba masa musculara?
Mersi mult!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Oct 08, 2013 1:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la mie a mers hot blood inainte si creatina(10g) cu proteine dupa + vitamine si mineral for men de la biotech


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
florindav
Membru
Membru



Data inscrierii: 29/Oct/2013
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 29, 2013 10:02 am    Titlul subiectului: Probolan50 e steroid? Raspunde cu citat (quote)

Am gasit suplimentul asta si as vrea sa-l cumpar dar multi imi spun ca e steroid. Are careva idee daca e sau nu steroid?
Se merita sa-l cumpar? Ideea e ca instructorul de la sala ni-l tot recomanda.
Multumesc!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Oct 30, 2013 10:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce supliment?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
florindav
Membru
Membru



Data inscrierii: 29/Oct/2013
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Noi 15, 2013 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De Probolan50 ziceam! Faza e ca instructorul asta ne pune sa intram de pe sit-ul lui ca sa cumparam. Habr n-am ce-i iese din chestia asta, dar probabil ca el cunoaste mai bine produsul!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 30, 2014 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa fii sigur ca ii iese si lui ceva! Acum asta conteaza mai putin. Ideea e sa functioneze si sa te ajute sa pui masa musculara!

PS Foarte fain forumul!
Sugestie: Incercati sa faceti forumul mai interactiv. Ex aplicatii cu tot felul de retete pt acumularea de masa musculara!
Concursuri cu ceva premii, filmulete educative pe acest subiect!
Numai bine!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 30, 2014 3:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cornea80 a scris:
Sa fii sigur ca ii iese si lui ceva! Acum asta conteaza mai putin. Ideea e sa functioneze si sa te ajute sa pui masa musculara!

PS Foarte fain forumul!
Sugestie: Incercati sa faceti forumul mai interactiv. Ex aplicatii cu tot felul de retete pt acumularea de masa musculara!
Concursuri cu ceva premii, filmulete educative pe acest subiect!
Numai bine!

Bine ai venit!
Asta incercam!
Sunt Interviuri pe forum, exercitii, urmeaza sa punem antrenamente detaliate, etc.
Numai bine



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 24, 2014 12:24 pm    Titlul subiectului: Suplimente culturism Raspunde cu citat (quote)

Mersi de raspuns!
O sa mai revin pe forum!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 20, 2016 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un rol puternic trebuie sa acordam alimentatiei, altfel luam degeaba tot felul de suplimente si intaritoare pentru ca nu se observa nimic.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Florin_P
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Ian/2016
Mesaje: 2
Locatie: cluj

MesajTrimis: Lun Feb 08, 2016 6:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Depinde ce suplimente folosesti. Este posibil daca ai un regim nutritiv ca lumea, dar foloseti suplimente care nu merg bine cu organismul tau sa vezi un efect advers.

exemplu: un vecin s-a decis sa pune cateva kile in plus ca masa musculara si a cumparat un gainer, ceva aminoacizi si vitamine. Dupa doua saptamani a observat ca a slabit cu aproximativ 2,5kg big grin



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Lun Noi 06, 2017 2:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt unele care pot sa iti creasca activitatea cardiaca si te trezesti cu hipertensiune....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate