Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

BRUTAL ANADROL
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ION RADU IOAN
Membru
Membru



Data inscrierii: 17/Dec/2013
Mesaje: 1
Locatie: Voluntari

MesajTrimis: Mar Dec 17, 2013 7:03 pm    Titlul subiectului: BRUTAL ANADROL Raspunde cu citat (quote)

Salut am 16 ani si doresc sa iau brutal anadrol(190 cm si 93 kg ) este adevarat ca nu o sa mi-l iau curand dar tot uitandu-ma pe mai multe site-uri nu am reusit sa inteleg ceva.
BRUTAL ANADROL este steroid contine vreun steroid are vreo legatura cu ei este cumva un hormon sintetic(are aceleasi efecte nocive ca steroizi)?? at wits' end



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 18, 2013 12:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, Anadrol ii un supliment nutritiv, NU este un steroid, ingredientele lui sunt din plante, cum ar fi tribulus care ajuta corpu sa produca testosteron la parametri optimi, si eu iau acuma Anadrol si ii foarte bun, sunt multumit de el.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 18, 2013 11:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar la varsta de 16 ani nu cred ca va produce mari efecte. este bine sa optezi pentru niste proteine,aminoacizi,creatina,vitamine. acestea sa fie baza pentru tine


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate