Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Durere de spate
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
marian
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Ian/2014
Mesaje: 1
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Sam Ian 04, 2014 3:36 pm    Titlul subiectului: Durere de spate Raspunde cu citat (quote)

Salut! De aproximativ o luna ma doare spatele [mijlocul] in prima saptamana nu am dat importanta crezand ca o sa imi treaca, dar nu mi-a trecut. Atunci cand folosesc picioarele mult ma doare mai tare. Am fost la doctor , dar cum sunt doctorii in Romania .... mi-a facut o injectie m-a mai calmat putin si mi-a dat Algifen si Neo-endusix , dar tot ma doare . Ce sa fac ? sad
PS . Am sa renunt pentru 2-3 saptamani la sala .



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 12:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai facut pauza de la sala?
Daca da cat timp? Daca ai revenit la sala durerile de spate mai apar?

Foloseste centura atunci cand lucrezi cu greutati mari. Lucreaza tot timpul cu un partener de antrenament si nu "alerga dupa greutati".



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mai 17, 2017 7:34 pm    Titlul subiectului: Supliment articulatii Raspunde cu citat (quote)

Acestea pot fi probleme articulare. Iti recomand sa citesti mai multe despre suplimentul Flexa Plus. Eu il folosesc de exemplu pentru articulatia genunchiului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate