Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

testojack 100 sau 200?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
lvnatic
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Ian/2014
Mesaje: 2
Locatie: galati

MesajTrimis: Dum Ian 19, 2014 8:27 pm    Titlul subiectului: testojack 100 sau 200? Raspunde cu citat (quote)

Am 21 de ani, 1.85 si 90 kg. Duc un stil de viata semi activ, am facut sport in copilarie, am mers la sala, momentan inot de 2-3 pe sapt. Problema la mine este ca consum mult junk food, stau singur in gazda, sunt foarte ocupat cu facultatea si deseori nu dorm destul (maxim 7 ore pe noapte). De ceva vreme ma simt obosit in timpul zilei (in weekend daca am timp dorm si 9-10 ore), nu prea am chef sa fac nimic. Am facut niste analize recent dintre care si la testosteron si mia iesit 9.95 Nmol/l. Doctorul de familie mi-a zis ca e in limita normalului dar totusi destul de scazut pt varsta mea (e mai degraba testosteronul unui barbat de 50 ani). Mi-a recomandat mai multa activitate fizica si o dieta echilibrata...
As fi interesat de testojack, am inteles ca e mai mult din extracte naturale, tribulus, zma etc
Chestia e ca sunt 2 tipuri de produse, testojack 100 si testojack 200. Ma puteti sfatui pe care sa-l folosesc?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Ian 20, 2014 11:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Personal nu am folosit testojack,deci nu ma pot pronunta. Poate pentru inceput ti-ar fi de folos daca ai lua doar tribulus terrestris si vezi ce efecte are. Il gasesti la varianta foarte buna sub denumirea de Tribooster , pe acest site la rubrica Magazin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Lun Ian 20, 2014 2:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut!

Sustin ideea lui Urdea Silviu.
Ti-as recomanda urmatoarele produse : http://suplimente-culturism.ro/cresterea-testosteronului/tribulus-maximus.html
si http://suplimente-culturism.ro/cresterea-testosteronului/scitec-zmb6.html
Ambele produse le-am testat si folosit. Rezultate forte bune.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lvnatic
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Ian/2014
Mesaje: 2
Locatie: galati

MesajTrimis: Joi Ian 23, 2014 5:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si sunt produse naturiste? Nu au efecte secundare?
Pot fi folosite pentru timp indelungat, pentru intretinerea testosteronului?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Ian 24, 2014 9:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lvnatic a scris:
Si sunt produse naturiste? Nu au efecte secundare?
Pot fi folosite pentru timp indelungat, pentru intretinerea testosteronului?

Spre exemplu, Tribulus Maximus este obtinut dintr-o planta care se cheama Tribulus Terrestris.
Eu personal il folosesc pe o perioada de 2 luni (8 saptamani) cu o pauza de 2 saptamani.
Efecte negative nu am avut deloc. Analize generale imi fac odata la 9 luni, de aceea ti-am si recomandat acele 2 produse.
Daca e sa il consederi ca un efect negativ, Tribulus Terrestris creste libidoul happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Cresterea testosteronului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate