Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Piept :|
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Solcan Mitica
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Iul/2013
Mesaje: 7
Locatie: Cermei

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2014 6:20 pm    Titlul subiectului: Piept :| Raspunde cu citat (quote)

Buna , am o problema destul de ... inestetica as putea spune . Nu stiu din ce cauza , sanul drept este mai bombat , mai mare , mai format decat cel stang , nu stiu din ce cauza . Fluturari , impins cu ganterele , fac cu aceleasi greutati pe ambele brate (clar ) , la forta nu prezinta probleme , nici cand fac impins cu haltera nu fac exercitiul incorect , adica bara o ridic drept in sus , nu ii inclinata sau ceva de genu . Cum as putea sa remediez problema , sa egalez aman2 sanii . Stiu ca mai la toata lumea exista o diferenta intre 2 muschi ( unul mai mare decat celalalt , cu mai mult sau mai putin ) dar in cazul meu este vizibil prin tricou . Va rog sa va ganditi si sa imi spuneti o rezolvare . Multumesc anticipat .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Apr 10, 2014 9:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

teoretic in timp se va remedia..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Solcan Mitica
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Iul/2013
Mesaje: 7
Locatie: Cermei

MesajTrimis: Joi Apr 10, 2014 8:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[quote="Urdea Silviu"]teoretic in timp se va remedia..[/quote]

Mie mi se pare ca diferenta incepe sa fie tot mai mare , nu stiu sigur ...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MeGaDeAtH
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2012
Mesaje: 82
Locatie: craiova

MesajTrimis: Vin Apr 11, 2014 10:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Urdea Silviu a scris:
teoretic in timp se va remedia..

corect!
si eu am avut aceeasi problema si asa s-a rezolvat




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Solcan Mitica
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Iul/2013
Mesaje: 7
Locatie: Cermei

MesajTrimis: Dum Apr 13, 2014 10:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc mult de tot .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Octav
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2014
Mesaje: 21
Locatie: Romania

MesajTrimis: Mar Apr 15, 2014 7:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Problema asemanatoare am si eu , de exemplu la triceps la dreapta mai mare la stanga mai mic , la antebrat la stanga mic la dreapta mai mare , la biceps stanga mica la dreapta mai mare ( Repet diferenta nu este uriasa ). E posibil sa se remedieze ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate