Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

BICEPS - antrenament BRUTAL (masa musculara)
     email

Du-te la pagina Anterioara  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente biceps

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Apr 17, 2012 7:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

post scriptum la ce am scris mai sus...fst-7 este doar o chestiutza, o gaselnitza hai sa mai tinem cititorii interesati...nu stiu cum se face ca sint profi care dupa ce au aderat la programe de acest gen vin o idee mai slab pregatiti decit in anul precedant etc...chiar la capitolul masa musculara..ca de definire nu tine acest aspect...exista citeva principii cheie in culturism care din pacate sint puse in aplicare asa cum trebuie atit de rar...asta in ideea de a-ti maximiza munca la sala si a scoate maximum din potentialul tau si munca ta la sala...pt ca de tras de fiare poate oricine..si rezultate vor fi...ideea e sa scoti maximum din ceea ce poti face cu materialul care il ai la dispozitie...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Salter
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Iul/2012
Mesaje: 13
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 18, 2012 12:08 pm    Titlul subiectului: Aparate si echipamente fitness Raspunde cu citat (quote)

Incercati aparatele si echipamentele pentru fitness de la Salter.
Pentru uz casnic si profesional.

http://www.facebook.com/SalterActiveHealth



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
marcutz
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Ian/2012
Mesaje: 22
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Vin Aug 03, 2012 12:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

2 serii bara dreapta
2 serii gantere
2 serii scott
+2 serii incalzire.thats all



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nexam
Membru
Membru



Data inscrierii: 03/Mai/2014
Mesaje: 6
Locatie: Hunedoara

MesajTrimis: Dum Mai 04, 2014 9:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Depinde de fiecare nu-i nimic batut in cuie la antrenamente tre sa-ti asculti corpul, ideea e sa nu stai prea mult pe un tip de exerciti ca te obisnuiesti! Eu la brate bag 4ex. a 4seri a cate 20rep,30sec pauza intr-e seturi si un minut paua intre ex. asta, 3 saptamani, iar in ultima saptaman din luna merg pe 4x4 a cate 8-10 rep cu greu s-au droop seturi! Mai degraba ma supraantrenez decat sa merg la sala degeaba, parerea mea! Daca dormi 8 ore pe zi si iti ei 1,5-2g de proteine/kg nu exista asa ceva!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente biceps Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate